Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nem durva ha a lány csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem durva ha a lány csak a fiú vállaig ér?

Figyelt kérdés
Szerintem durva és csúnya.

2019. jún. 9. 21:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Van az 30 is... Vagy majdnem annyi...
2019. jún. 9. 22:19
 12/19 anonim ***** válasza:
És miért lenne csúnya?
2019. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk 30cm a magasságkülönbség. Fú, nagyon durva! Szerencsére nem érdekel, hogy mások mit gondolnak. 12 éve vagyunk házasok. Nem magasság alapján választottam párt.
2019. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
40 centi van köztem és férjem között, vállig sem érek, mégsem zavar vagy érdekel, az meg, hogy mást mit gondol főleg nem.
2019. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem tdurva; teljesen jó . Egyébként is, ha szeretik egymást, mit törődnek a külvilággal?:) Éljenek , legyenek boldogok!. :)
2019. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem durva,és inkább legyen a férfi akár fél méterrel magasabb a nőnél,mint hogy a pasi legyen az alacsonyabb.
2019. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy ez a téma és a szempont.
2019. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem durva, és te miért csúnyának látod? Sztem meg cuki :)
2019. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy itt azon kattognak egyesek, hogy ki milyen magas, mennyivel magasabb vagy alacsonyabb, sok-e 30 centi vagy inkább legyen fél métér, de alacsonyabb ne, mi van ha a válláig ér, mennyi az ideális, sok a 20 centi vagy kevés, esetleg ideális, túl magas, túl alacsony stb; aztán ezen legfontosabb és lényeges szempontok és igények teljesülése mellett születnek a kérdések, hogy nem értem meg őt, ő nem ért meg engem, mást akarunk, más a célunk, mást szeretnénk, miért nem passzolunk össze?

Vajon miért??

2019. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!