Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belelehet fáradni a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet fáradni a szeretői viszonyba?

Figyelt kérdés
Abba hogy két felé oszd a figyelmed, hogy azon agyalsz hogytudnal vele talalkozni, hogy arra figyelj ne bujkál le. Hogy sokszor fáradt vagy mert a munka a szerető és a Család leszívja az egész energiád.

#energia #szerető #Két tűz közt
júl. 9. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer mindenki lebukik.
júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A fáradság annak a jele, hogy kiég a megcsaló. Nem találja az élet értelmét, talán még depresszióba is beleesik. Azt hitte, hogy a mással való szexelgetés majd kielégíti, de az csak a teste, a lelkét, elméjét nem tudja. Nemhiába fordult szeretőhöz, nem volt boldog. Most sem az és nem is lesz.
júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Meg lehet unni.


Főleg ha nagyon megszereted még többet akarsz majd...és nem lehet összehozni. Türelmetlen lesz az ember és fárasztó az egész.

júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ritkan szoktak szeretőt elovenni. Ahogy kényelmes csak ugy.
júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván igen.

Környezetemben azt látom, hogy sok férfi van aki ideig óráig oké talán élvezi. De mind megunja, belefárad idővel, és az egyik nőt elhanyagolja...

júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Na én is így látom. Engem elkezdett hanyagolni és én úgy látom azért mert kimerítő 2 nőt tartani azért. Aztán úgy esett szerencsetlensegemre h munkahely miatt kevesebbet tudtunk találkozni. És még tavolsagtartobb lett. Ezt is szeri tem azért mert még több energiát elvinne mert még bonyolultabb. És ha megnezitek több ergiat kell beletenni mint amennyit megérmár az egész. És ezek hatására észrevettem hogy a feleségéhez elkezdett jobban közeledni. Gondolom mert én késtem a képből nincs szeretetforrása most valakitől kapnia kell, és nyilván a felesége van legközelebb.

Azz enreszemrol megint ez van. Belefaradtam h én alkalmazkodjak belefaradtam h a munkaidorendet nézegessem mikor tudnánk talizni h a. Szabikat raaldozzam. Én is azt érzem h k.va sok energiát kivesz belőlem mint amennyit ad ez az egész. Plusz h ritkán talizkunk nincs motiváció se mer úgy vagyok vele így ki értelme. És kezdek eltavolodni tőle emiatt. Kezd idegenné válni. Nyilván még várok mert nem akarok hirtelen döntést hozni. Csak elfáradtak. Nekem is van meló után dolgom. Neki ott a család. Eltero munkaidobe dolgozunk nehéz osszeegyeztetni mindent

júl. 9. 13:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen vége.
júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#2 így,így! Jól írod...
júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Simán és könnyen,plàne annak a félnek, akinek érzései tàmadnak menet közben...
júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát szerintem akinek erzesei vannak pont az nem fog beleefaradni aki szarik bele az fárad bele
júl. 9. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!