Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi járt a fejedben amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járt a fejedben amikor megcsaltad a feleséged/párod? 20L

Figyelt kérdés

Sokszor veszem eszre hogy idosebb, hazas ferfiaknak tetszem es benne lennenek a kalandban, vagy akar kapcsolatban is (persze titokban, a feleseg tudta nelkul)

Miert, mar nem szeretitek ugy a felesegetek, vagy unalmas, nem jo az egyuttlet? Talalkoztam mar ferfivel akivel nagyon szerelmes tudtam volna lenni meg o is, de sajnos hazas volt gyerekekkel. Es gondoltam hogy nem fogja ertem ott hagyni a feleseget, nem is vartam volna el.


júl. 4. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, egy évtizede volt párom, mégis megcsaltam őt (jöhetnek a lepontozások, tudom hogy undorító amit tettem, de szeretnék érdemben válaszolni a kérdezőnek).


Szerettem az akkori páromat, de már nagyon lapos volt a viszonyunk, nem kívántam őt, igazából csak együtt laktunk, nem voltunk olyanok, mint egy normál pár, nem csináltunk semmi közöset.


Aztán megismertem egy hazas férfit, aki először semmit sem váltott ki belőlem. Haverok lettünk, néha összefutottunk munkából adódóan és ennyi. Nem volt szimpi elsőre.

Aztán elkezdtünk egyre többet beszélgetni, kicsit jobban megismertem, elmesélte, hogy otthon már neki sem jó a házassága, nincs szex, a felesége klimaxol, ha teheti csak aludni jár haza.

Elkezdte csapni nekem a szelet, bókolt, randira hívott.


Megmondtam neki, hogy én nem fogom megcsalni a párom, mert van bennem ennyi becsület még, és ha úgy érzi neki rossz a házassága akkor vagy javítsanak rajta, vagy váljon el, de amit tesz, az nem okés.


Teltek a hónapok, még mindig próbálkozott nálam.

Aztán egyszer megölelt, arcon puszilt, és olyat éreztem, amit még sosem. Valami történt nálam.

Elkezdtünk egyre gyakrabban találkozni, nagyon sokat beszélgetni, ő oda-vissza volt értem, éreztette. Más volt, mint otthon.

Vele teljesen feltöltődtem, nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Aztán csók is lett fél év után.

Akkor én úgy láttam helyesnek, hogy mivel hagytam ezt megtörténni és ezt művelem titokban, nem érdemlem meg a párom. Tizenvalahány év után elmondtam neki, hogy már nem szeretem őt, nabyon sajnálom, az lesz a legjobb mindkettőnknek, ha szétválunk.

Elköltöztem otthonról.

Eltelt pár hét, és végül lefeküdtem ezzel a férfival egyszer.


Azóta kerül, alig keres. 1 évig udvarolt. 1 évig nem is erőltette a szexet velem, magam döntöttem úgy, hogy akarom.


Most egyedül vagyok, visszanyalt a fagyi. És rohadtul megérdemlem a sorsom.

Nem tudom hogyan váltam olyanná, amit én is elítélek, de megtettem. Sosem gondoltam volna magamról.

júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
3 pulyam van meg 2 asszonyom be veszlek a haremembe.
júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1 én nem feltétlen csaltam meg a párom előbb mondtam neki, hogy be szeretném ezt fejezni ő ezt nem hagyta zsarolt mindennel. Ettől függetlenül én nem feltétlen a másik férfiért akartam menni magamba előtte letisztáztam, hogy ez még egyedül is jobb mint vele. Szóval igy nem volt megbánás alakuljon bárhogy.

2 /fiatalon 20 as éveim elején vendéglátásba sok házas férfi udvarolt de nagyon sok megáll ott és nem lép tovább csak kell az egójának , hogy szeressék, hogy lássa a kölcsönös szimpátiát vágyat.

Az meg, hogy kire, hogy hat a vágy ezzel nem csak férfiakra lehet mondani csak az köztudottabb egy hosszú kapcsolat nagyon nagy munka sok önismeret elfogadás, és ha erre jön egy ilyen egyszerű adrenalin fröccs mint egy szerető akitől ujra minden egyszerűnek tűnik az nagyon vakító tud lenni.

júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Én azért a fiatalabb korosztály vagyok a 22 évemmel, de én anno azert csaltam a barátnőm, mert a kapcsolatunk alatt felszedett egy 10-15 kilót, és mivel neki is megvolt a kapcsolat ezért nem küzdött továb, hogy fönntartsa az alakját, és simán kívánhatatlan lett számomra. Mondtam neki, hogy csináljon ezzel valamit, mert ez így nincs rendben, félév alatt semi változás, szóval elkezdtem kifelé nézelődni, és ott történt meg hogy otthagytam és mentem egy másik csaj után, utána meg szakítás, de pont hidegen hagyott, mivel előjött egy olyan oldala amit nem tudtam elfogadni.
júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért csaltad meg, mert felszedett 10 kilót?! Érdekes….ha jön egy betegség, szülés, gyerekek, vagy nehezebb élethelyzet, ami miatt a párod nem az igazi, akkor meg kell csalni? Nem barátom, olyan nővel kéne együtt lenni, akit valóban szeretsz….
júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
6# kapott tőlem több mint félévet, hogy kezdjen vele valamit, még azt is fölajánlottam neki, hogy akkor én főzök rá és számolom én neki a kalóriákat, meg akkor közös edzés. És nyilván elcsalta cukros üdítőkkel meg nasikkal, és nem baj, ha addigra nem ad le mindent, de legyen egy progress, hanem erre ő még 4-5 kilót fölszedett. Szerintem én megadtam neki a lehetőséget.
júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg remélem számolta, hogy hány percig képes állni a farkad egyhuzamban, mert ha nem üti meg a mércét, akkor keres nálad alkalmasabbat….! Elképesztő, hogy egy ember értékét az adja meg, hogy pár kilóval több, vagy kevesebb….. Az ilyen elkényeztetett majmoktól szerencsére megmentett a jóisten…!
júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Most egyedül vagyok, visszanyalt a fagyi. És rohadtul megérdemlem a sorsom."

Férfiként abszolút nem ítéllek el, viszont az udvarlód nem volt veled őszinte és gyáva volt meglépni érted azt, amit te megléptél érte! <3

Ja, és megcsalásról nincs szó, te nem csaltál meg senkit!

júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy férjes asszonyt szeretek egy ideje, tőle is szimpátiát érzek, de nem kezdeményezek nála, noha a gyerekei már felnőttek, mégsem akarom, hogy felrúgja miattam a családi békét, mert látszólag szeretetben élnek a férjével, aztán, hogy a hálószobában mi történik közöttük, azt nem tudom. Amit érzek, az meg majd idővel elmúlik...
júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
7# a 10-15 kiló az nem pár kiló. Az nagyon sok. És hogy meddig volt képes állni a farkam, egy fiatal életerős férfiről beszélünk, kb állandóan állt a farkam amíg el nem hízott ilyen brutálisan és ez a kapcsolat 18 éves korom körül volt, és ilyen korosztályban egyik nemtől sem elfogadott az elhízás, főképp hogy teljes mértékben kontrollálható, mi kerül be a szádba. És mint mondtam én megadtam neki a lehetőséget, hogy fejlődjön, de én nem fogom hagyni, hogy egy ilyen gyenge elméjű visszahúzzon.
júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!