Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt érti valaki? Ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érti valaki? Ha valaki nem él házasságban, közös háztartásban, nincs gyerek, kutya, macska, közös ingatlan, mindezek mellett, nyilvánosa, fényes nappal több nővel csalja a barátnőt, akkor mégis mi köti a "barátnőhöz"?

Figyelt kérdés
jún. 26. 09:18
 1/6 gergelice16 ***** válasza:
92%
Kötődési zavar és a boldogtalanságából adódó szexuális frusztráltság
jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyeneknek kéne maga a párkapcsolat igyan csak épp nem alkalmasak arra.

Álralában irigy önző pasiknál figyelheto meg akik saját maguknak kaparják a gesztenyét, nem közösködnek a párjukkal semmiben nem lesz soha házasság vagy közös ingatlan, gyakran hűség sem, (kapuzárási oanik vagy kisebbségi komplexus hogy bizonyitsák maguknak hogy ők aztán kellenek a nőknek), valojában párkapcsolati alapokra(egyutt tervezés, az élet egyuttes erovel valo épitése, csapatmunka a párjával, megosztás, parkapcsolati közössegben élni azaz nem én, hanem MI van, egyhajoban evezés vállvetve, társiasság, egymás segitese stb)képtelenek.


Csak az én van náluk. Önmaguk.

jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
*De azert a párkapcsolat biztonsága hogy mindig kéznél van vki az meg kéne.
jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Kell neki biztos pont.
jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk az exemmel öt évig. Hogy mi kötötte hozzám? A pénzem. Na nem kell nagy dolgokra gondolni, nem vagyok gazdag, egy egyszerű grafikusi állásom volt akkoriban, ő meg nem dolgozott. Én viszont sajnos nagyon szerelmes voltam és valahányszor előadta, hogy erre meg arra kéne pénzt, mindig adtam. A megcsalást már csak utólag tudtam meg, ugyanis amikor nekem azt mondta, hogy a haverjához megy, akkor valójában a haverja húgához ment (aki egyébként férjezett volt, két gyerekkel, de apuka is dolgozott, mint én és nem tudta, hogy mi folyik a háttérben).
jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az ilyen csak valami anyagi érdekből van kapcsolatban. Pl. a lánynál lakik, vagy felezik az albit, vagy vele furikáztatja magát, ő főz rá vagy valami hasonló dologban hasznot húz a lányból.
jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!