Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, azóta is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, azóta is gyötör a bűntudat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk 4 éve, szeretjük egymást mindennél jobban. Az a helyzet, hogy a párom munkája miatt ki kellett költöznie külföldre, én viszont nem tudtam vele menni, ebbe nem megyek bele. Több hónapja nem találkoztunk, én pedig nagyon vágytam a kielégülésre finoman szolva.


Adott egy fiú, aki annó haverom volt. Nem éreztem semmit iránta, külsőre se tetszett. Egy nap áthívott magához, aztán egyre többet kezdtünk feljárni hozzá. Videojátékoztunk, elvoltunk, átlagos témákról beszélgettünk. Egy nap viszont elkezdett flörtölni velem, különösen sokat dicsérte a külsőmet, ebbe nem gondoltam semmit sok ideig.

Én nekem nagyon hiányzott az intimitás. És hagytam hogy tapizzon. Utána egymást kielégítettük. Minden alkalom után sírtam, persze az a fiú nem értette miért. Eszméletlen bűntudatom volt már akkor is, és ez volt az oka a hírtelen érzelmi kitöréseimnek.

Nem feküdtünk le, soha nem is akarnék mással a páromon kívül. Imádom őt, de mindennap összeszorúl a szívem amikor eszembejut ez az egész.

Nem akarom elveszíteni a párom. Soha nem tettem volna ilyet...de legalább tanultam belőle, probálom így felfogni, viszont nem érdemli meg egyáltalán hogy eltitkoljak előle bármit.


Nem tudom mit tegyek, az is sokat segítene ha valakivel tudnék erről beszélgetni itt. És igen, teljes mértékben én csesztem el.



jún. 21. 21:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30

Szentté avatni? Kivétel vagyok?

Én azt mondtam ha lesz párom hűséges akarok lenni.

Azt nem mondtam hogy minden nő és férfi hűtlen.

Vannak normális nők (okos, jóindulatú, hűséges...), de most nincs kedvem kapcsolathoz kivéve ha megfelel egy nőnek hogy ha kevés időt töltünk együtt de nagy a szeretet őszinteség meg az egyéb dolgok is (nem a fizetésre gondolok) :)

jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, ha nem akarod elveszìteni. Idővel javulni fog, és nem lesz ennyire bűntudatod. Próbalj ne gondolni erre, meg lehetőleg ne csinálj megint ilyet. Én 7 éve megcsaltam, akkor gyötört a bűntudat. Visszagondolva örülök, hogy nem mondtam el neki,és ma már minimális lelkiismeretfurdalás9m van, ha rá gondolok. 30/N
jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32

Esetleg ez is egy lehetőség, de szerinted ez rendben van? Akkor is ezt mondanád ha a párod csalt volna meg 7 éve és eltitkolja örökké? Nem akarnál inkább olyan párkapcsolatot keresni ahol egyik oldalról sem volt megcsalás?


Azóta hogy hogy rendben van a hűséged? Mi vett rá hogy megcsald? Hányszor tetted? Ez nem mindegy. A kérdező nagyon bánta és mégis direkt odament a férfi házához újra meg újra megcsalni. Szerinted ez megbocsátható?

Mégis mennyire szeretheti a pasiját?

Te többször csaltál 7 éve? Miért és miért nem akartad többé azóta? Ha lesz egy rossz időszak össze vesztek vagy valami akkor is ki fog tartani a hűséged? Mostmár tényleg megbízható leszel?


Nekem a legnagyobb bajom amiért nem tudom elfogadni a megcsalást hogy nem hiszem el hogy eléggé szeretsz ha megcsalsz, de tegyük fel hogy később jobban megszereted a pasid és onnantól nem csalod.

Előfordul hogy sok év után gyengül a szeretet? Akkor megint csalni fogsz?

Engem ezek a kérdések bántanak.

Meg a másik hogy megbocsátás meg soha többé nem fordul elő... de akkor is megtörtént és én olyan kapcsolatot akarok ahol egyszer sem fordul elő. Ha ezt elveszed tőlem mert pl szétrakod a lábad valakinek akkor ő a haverjaival sörözés közben rajtad és a pasidon röhöghetnek, vagy sajnálhatnak titeket... Ez nekem elég fájó.

Örülnék ha válaszolnál mert segítenél feldolgozni a fájdalmamat. Nekem ez érzékeny témám. Nem voltam megcsalva még de a tudat hogy előfordulhat, más emberekkel is, akkor is ha szeret... Ez fáj. Mert sok megcsaló azt mondja szereti a párját. Ha olyan nő csal meg aki nem szeret azt jobban viselném. Akkor szakítanék, de ha olyan csal akivel szeretjük egymást?

jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Bűntudat?! Ez nem az. Inkább félelem, félsz a lebukástól. Akit tényleg szeretsz, azt nem csalod meg. Lehet tőled akármilyen távol. Neked mégis milyen érzés lenne, ha a párod egy másik nőt tapogatna, míg te messze tőle dolgozol azért, hogy jobb életkörülményeitek legyenek és megalapozd a jövőtöket? Ja, dehát ha sírt minden alkalom után, így simán elnéznéd neki, nem?
júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!