Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, azóta is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, azóta is gyötör a bűntudat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk 4 éve, szeretjük egymást mindennél jobban. Az a helyzet, hogy a párom munkája miatt ki kellett költöznie külföldre, én viszont nem tudtam vele menni, ebbe nem megyek bele. Több hónapja nem találkoztunk, én pedig nagyon vágytam a kielégülésre finoman szolva.


Adott egy fiú, aki annó haverom volt. Nem éreztem semmit iránta, külsőre se tetszett. Egy nap áthívott magához, aztán egyre többet kezdtünk feljárni hozzá. Videojátékoztunk, elvoltunk, átlagos témákról beszélgettünk. Egy nap viszont elkezdett flörtölni velem, különösen sokat dicsérte a külsőmet, ebbe nem gondoltam semmit sok ideig.

Én nekem nagyon hiányzott az intimitás. És hagytam hogy tapizzon. Utána egymást kielégítettük. Minden alkalom után sírtam, persze az a fiú nem értette miért. Eszméletlen bűntudatom volt már akkor is, és ez volt az oka a hírtelen érzelmi kitöréseimnek.

Nem feküdtünk le, soha nem is akarnék mással a páromon kívül. Imádom őt, de mindennap összeszorúl a szívem amikor eszembejut ez az egész.

Nem akarom elveszíteni a párom. Soha nem tettem volna ilyet...de legalább tanultam belőle, probálom így felfogni, viszont nem érdemli meg egyáltalán hogy eltitkoljak előle bármit.


Nem tudom mit tegyek, az is sokat segítene ha valakivel tudnék erről beszélgetni itt. És igen, teljes mértékben én csesztem el.



jún. 21. 21:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%
Csald meg velem is. Hozzászoksz.
jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
43%
El kell mondani a párodnak és ha ő veled marad, vagy nyitott kapcsolatban maradtok akkor gondolom elégedett leszel. De ha nem mondod el és megesz a bűntudat, a haver elpletykálja azonnal el fog hagyni. Ha szereted tudnia kell róla tőled!
jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
17%
Az én farkamon lovagolhatnál is :)
jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Minden alkalom után sírtam


Ha ennyire megviselt minel csinaltad megint??

jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%

Engem nagyon érdekelnek az olyan sztorik ahol a nő szereti a párját de mégis megcsalta. Ezt nem tudom felfogni hogy lehet hogy megcsal ha nagyon szeret. Nem tudom ilyenkor van e értelme megbocsátani.

Igazából nagyon aranyosnak és szimpatikusnak tűnsz.

Ha ilyen párom lenne nem is tudom.

Szeretnék belelátni a hozzád hasonló nők lelki világába.

Ha lesz párom és szeretjük egymást de megcsal valamikor akkor mi lesz? Sok éve gondolkodom ezen. Megbocsátás vagy nem, mi lesz ha megbocsátok? Bízhatok utána? Mi van ha teljes őszinteséget kérek?...

jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%
Az én farkamon sírhatsz, de csak örömödben fogsz😁
jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Neked hogy esne, ha megtudnád, hogy a párod mondaná, hogy megujjazta a kollégáját mondjuk? De megnyugtatna, hogy jaj kicsim én nem élveztem végig sírtam hallod, nagyon rossz volt már nagyon bánt. De azért többször megtörtént. De mondom. Sírtam! Nagyon szeretlek, de magamat többre tartom és az én kielégülésem fontosabb volt.

Az ilyen kurvák miatt nem nézik a nőket ma semmibe. Hogy szétteszed a lábad mindenkinek és aztán jössz itt siránkozni. Vegyél egy vibrátort, ma már annyi megoldás van. Döntés kérdése nézed e valamibe a párod, de te nem nézted. Sajnálom, de az ilyen embereknek remélem külön hely jut a pokolban.

jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%

Tegyük fel hogy nem mondom hogy szakítson veled. Tegyük fel hogy szereted de nem annyira erősen hogy mindig hűséges legyél. Mert ha nagyon szereted akkor magadhoz nyúltál volna esetleg szerzel egy műpéniszt vagy az ujjad használod, vagy ha mindenképp ragaszkodsz a nyaláshoz akkor még az is valamennyire megbocsáthatóbb ha egyik nő ismerősöddel nyaljátok ki egymást.

Persze a maszturbálás lett volna a legjobb mert akkor hűséges maradsz.

Szóval azt akarod bocsásson meg mert szereted.

Ha meg akarok bocsátani annak feltételei lennének.

Soha nem engedheted hogy legközelebb simogassanak, vagy tapizzanak mert most is attól izgultál fel és úgy kezdődött a megcsalás. Meg a férfiak ha le akarnak fektetni azt gyakran kezdik dicsérettel aztán tapi, simogatás, vagy ugyan ez buliban tánc közben ölelve össze bújva.

Volt itt egy nő azt mondja nagyon szereti a párját de buliban össze gabalyodott egy férfival aztán hazavitte őt és megdugta.

Szóval neked ez a megcsalás után tuti nem engedném hogy buliban ölelkezve tapizva össze gabalyodva táncolj.

Nem biztos hogy megcsalás lesz de növeli az esélyt.


Persze egy hűséges nő esetén más a helyzet, ő buliban is hűséges, de mivel te már többször is voltál hűtlen a te esetedben jobban vigyáznék a kisértésekkel.

Te mondtad hogy tanultál belőle.


Ami még veszélyes a fiú haverokkal hogy lankad a komolyságod hiszen évek óta nem volt semmi köztetek, azt hiszed nem fog rádhajtani, volt aki 7 év után megdugta a női haverját előtte meg semmi soha nem volt köztük.

Nem árt óvatos lenni a fiú haverokkal, addig dicsér simogat stb hogy egyszer csak felizgulsz főleg ha van benned pia is.

Tudom van kivétel, igazi fiú lány barátság, de a férfiak 90 százaléka megfektetné a női haverját ha tehetné. Tisztelet a kivételnek.


Szóval a megbocsátást akkor adnám meg, ha megadnám, ha teljes őszinteség és amit kérek betartod. Nincs flört tapi simogatás és a fiú haverjaidhoz nem mész fel, hogy aztán előbb utóbb rádhajtana.

Ha teljesen megbízható lennél engednék fiú haverokat de pont a hozzád hasonló nők miatt ettől félek.


Állítólag nagyon gyakori hogy előbb utóbb, van mikor 5, 10 év múlva a fiú haver megfekteti a nőt, vagy egy kolega.

Statisztikák szerint a hosszú kapcsolatok kb 80 százalékában van megcsalás előbb utóbb.


Ha sírtál a bűntudattól minden alkalom után akkor minek tetted meg sokadjára?


Az a szerencséd hogy a haverod nem volt veled annyira szeretetteli és jófej hogy túlzottan megszeresd. Mert ha nagyon jól bánt volna veled akkor nagyobb kisértést okozott volna és van aki sokáig le sem tud állni a megcsalással.

Ha eléri hogy nagyon megszeresd mert annyira figyelne, törődne, jól csinálna mindent, akkor imádni kezded és van aki évekig szerető lesz.

Mivek ő csak kielégülésre kellett nem hiszem hogy érzelmeid vannak iránta, szerencsére.


Mit csináltál volna ha a haverod sokkal szimpatikusabb lenne és nagyon megszetetted volna? Akkor évekig szeretője lennél?

Szomorú hogy több alkalomnal se tudtál elken állni anbak ellenére hogy nem eseted külsőre és jelkemre sem.

Hogy fogsz elken állni egy sokjal vonzóbb pasinak?

jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%

#8

És te ezután, ha mondjuk betartja a feltételeid, tudnál benne bízni? Csak mert én egy férfiban biztosan nem. Nem gondolnál mindig arra, valahányszor egyedül hagyod, hogy na vajon átmegy e valakihez, vajon hazudik e. Mi van ha megint megtörténik. Nekem teljesen elvesztené a bizalmam és anélkül meg mi értelme az egésznek? A szöveged alapján te képes lennél bízni benne, de érdekel miért? Elhinnéd, hogy miattad minden más lesz és többé nem megy félre és békésen visszautaznál külföldre dolgozni?

jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

#7

Én igyekeztem együtt érezni a kérdezővel, megérteni őt, de sajnos igazad van azt hiszem nem érdemel megbocsátást. Szereti a párját de többször is kielégítették egymást a haverjával.

Jó amiket mondasz 7es. Bárcsak több ilyen normális nő és férfi lenne.

Eleve minek megy fel rendszeresen a fiú haverjához? Várható volt hogy rá fog hajtani. Már az gyanús ha rendszeresen simogat és dicséri a külsőt...

jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!