Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, azóta is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, azóta is gyötör a bűntudat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk 4 éve, szeretjük egymást mindennél jobban. Az a helyzet, hogy a párom munkája miatt ki kellett költöznie külföldre, én viszont nem tudtam vele menni, ebbe nem megyek bele. Több hónapja nem találkoztunk, én pedig nagyon vágytam a kielégülésre finoman szolva.


Adott egy fiú, aki annó haverom volt. Nem éreztem semmit iránta, külsőre se tetszett. Egy nap áthívott magához, aztán egyre többet kezdtünk feljárni hozzá. Videojátékoztunk, elvoltunk, átlagos témákról beszélgettünk. Egy nap viszont elkezdett flörtölni velem, különösen sokat dicsérte a külsőmet, ebbe nem gondoltam semmit sok ideig.

Én nekem nagyon hiányzott az intimitás. És hagytam hogy tapizzon. Utána egymást kielégítettük. Minden alkalom után sírtam, persze az a fiú nem értette miért. Eszméletlen bűntudatom volt már akkor is, és ez volt az oka a hírtelen érzelmi kitöréseimnek.

Nem feküdtünk le, soha nem is akarnék mással a páromon kívül. Imádom őt, de mindennap összeszorúl a szívem amikor eszembejut ez az egész.

Nem akarom elveszíteni a párom. Soha nem tettem volna ilyet...de legalább tanultam belőle, probálom így felfogni, viszont nem érdemli meg egyáltalán hogy eltitkoljak előle bármit.


Nem tudom mit tegyek, az is sokat segítene ha valakivel tudnék erről beszélgetni itt. És igen, teljes mértékben én csesztem el.



jún. 21. 21:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

#20:

"Az hogy ő megcsalta a párját ezen nem változtat, főleg mivel amikor megtette semmi oka nem volt rá, a párja semmit nem tett. Akkor min változtatna ugyan, ha szándékos elcsábítás következtében ő ugyanúgy megcsalná? Semmin."


A nő jellemén és bűnén nem szépít az sem ha ezután a pasija is megcsalja.

Nem is ez a lényeg amit akartam mondani.

Hanem az a kérdés hogy szakítsanak e, a pasi tényleg egy mindig hűséges típus e, vagy csak idő kérdése és ő is meg fogja csalni a nőt?

Mi van ha csak véletlen hogy a nő csalta előbb mert ráhajtott a haverja, mi van ha a pasi ugyan úgy elcsábul ha ráhajt egy nő? Most azt hagyjuk hogy a nő magától csábítja el a férfit, vagy valaki megkérte rá. Akkor is megcsalás, ha a pasi igent mond.

Ebben az esetben nem kellene szakítani, mert megérdemelnék egymást ha kiderülne hogy mindkettő hűtlen típus.


Ha viszont a pasiról kiderül hogy mindig hűséges rendes, akkor jogos tudnia a nő hűtlenségéről hogy eldöntse szakít e. Amúgy is én az őszinteséget szeretem.


#20:

"Ő nem amiatt tette mert a párja felbérelte neki azt a srácot hogy ujjazd már meg a nőm, bele megy e. Magától tette mert ő ezt akarta. Utólag minek szépítitek ezt?"


Mit számít hogy magától tette vagy a haver fel e volt bérelve? Ez akkor is megcsalás volt, újra meg úrja. Az nem mentség ha a haver fel lett volna bérelve, hiszen a nő nem tudta hogy fel e van bérelve.

Nem szépítem, csak tudni akartam hogy a pasija különb ember e, elcsábítható e valahogy.


#20:

"Meg ez a sok támogató komment is rohadt felháborító, aki szerint ez rendben van."


Nem támogatom, nincs rendben a megcsalás. 17es hozzá szóló voltam.

jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rövidre össze foglalva, ha mindkettő hűtlen előbb utóbb az egymás tudta nélkül, akkor nem kell szakítani mert egyik se jobb a másiknál.

Másik ha a pasi remek ember akkor jobbat érdemel azt hiszem és joga van tudni mindenről.

Persze aki azt mondja meg kell bocsátani és együtt maradni és innentől hűséges lenni... Nekem tök mindegy, ezt a véleményt is elfogadom de nem hiszek ezek után a nőben, de aki akar hinni benne nekem az is jó, én csak leírtam több lehetőséget.

Tőlem mindenki azt tesz amit akar.

jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

#15

"azóta elvetettem a családalapítást, mert a vége az lesz, hogy a nő lelép."

Attól hogy nem hiszel senki hűségében még nem biztos hogy el is hagy.

Főleg ha van két gyerek akit utána egyedük nevelhet. Hacsak nem adsz rá olyan okot.

Szerintem vannak hűségesek is.

Az én életfelfogásom egyedi okok miatt ilyen ezért amiket írni fogok kérlek megértően nézzétek.

Ha nőd lennék és nekem igényem lenne rá hogy éreztessük egymással a szeretetet, simogatás, elég előjáték, szenvedélyes érzelmes csókok, orál oda vissza, minden nap!

Oda bújások ha van rá alkalom, amikor ül egyikünk vagy fekszik. Akkor oda lehet menni egy ideig oda bújni, szorosan átölelni hogy érezze hogy ösdze tartozunk, benyúlni a ruha alá úgy simogatni csikis érzékeny helyeken főleg, mellbimbó csikizés ujhal, nyelvvel, ha nagyon csikiz akkor lassabban, óvatosabban. Csók és egyéb közben egyik kéz az ercon vagy fejen oldalt, vagy hátul, határozottan rátenni, mozgatni, simogatva. Ezzel kifejezni hogy imádják egymást, úgy mint a szerelmesek, másik kézzel egyéb helyeket dörzsölni, oldala, háta, esetleg intim helyeket.

Mindeközben figyelni és beleélni magam hogy vajon ez neki milyen érzés lehet, van e kedve, ha nem akkor mihez, miket szeret. Nem csak szex előtt és után csinálni ezeket, hanem véletlenszerű időben, csak mert jól esik, nem mindig a szex miatt, nem azért hogy befolyásoljam és rávegyem hogy ezek után tegyen meg amit akarok, vagyis hátsó szándékok nélkül. Mert jó érzés és érezteti vele hogy imádod és nem hűlt ki a kapcsolat.

Ha ezeket megadod egy nőnek, vagy amit, ahogy szeret, akkor lesz érzelmi kötelék. Mert a legtöbb férfi állítólag nem ilyen. Nem érzelmes, az ágyban se jók (ne vegye magára akinek nem inge). Ha nő lennék és így bánnának velem nem hagynám el és eszembe se jutna megcsalni. Kivéve ha tévedek :D

Szóval ha nő helyébe képzeled magad, te elég jó vagy neki?

Szerinted miért kezdenek vonzódni másokhoz érzelmileg? Mert nem kapnak eleget otthon, azt meg se merem említeni hogy sok nő írta itt is, majd belinkelem talán, hogy a férfiak 90 százaléka az ágyban nem olyan amit a nő akar, oersze azt kamuzzák hogy szuper vagy.

Ha nem hanyagolod el, elég előjáték van, figyelsz hogy érzi magát, mit akar és mit nem, akkor szerintem boldog lesz velem.

Én egy érzelg


"Ha lenne kapcsolatom"

Miért? Nincs már meg a barátnőd? Mi történt?

jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%

14. Én sosem csaltam meg az exeim, de amikor szexuálisan erőszakoskodott velem egy jóval idősebb srác, (17 voltam, erőszakosan le akart smárolni és egyéb) akkor azt mondta én megcsaltam. Az nem érdekelte, én mit éltem át. :)


Sok férfi bele sem gondol mit okoz a normális nőknek. Nem csak azzal a kijelentéssel hogy mind ugyanolyan. Én mondhatni hiperazexuális vagyok. Napi 2-3 szexuálisan is ideális lenne számomra, de mi nem élünk együtt. Nagyon sok lehetőség lett volna, egyszer sem csaltam meg a párom.


Havonta megtalál 2-3 ember aki zaklat..


24/N

jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
*napi 2-3 szex
jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elment a tema itt, hogy ki huseges meg ki nem. Ferfiak, nok, egykutya. Nehogymar kihozzuk, hogy valamelyik nem jobb volna a masiknal. Mindketto csal. Nem mindenki, de sokan. Ismerek not is, ferfit is, aki megcsalo.

Ismerek olyat is, aki tudja, hogy evek ota csalja a masik, megis elnezi, mert erdeke szarmazik a turesbol, es abbol, hogy hulyenek tetteti magat. Van aki inkabb homokba dugja a fejet, es nem szol a megcsalasrol, nem veszekszik, mert fel, hogy egyedul marad, elhagyja a ferje-felesege. Egyedul marad a hitellel, a hazzal, mi lesz a gyerekkel, ki fog fozni-mosni-takaritani ra, stb.

jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én tudom hogy a férfiak közt is van sok csaló. De mivel a kérdező egy nő, ezért mentem bele a nők hűsége témába, meg férfiként engem jobban érdekel ez.

Meg a kérdező eltűnt, nem válaszol, privátra sem.

jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
27. Nyilván megijedt.
jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Remélem nem azért tűnt el mert azóta is kezelgeti őt a haver. Nem feltételezem ezt, de kiváncsi vagyok, azóta hűséges e.
jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#13 és #19.


Kifejtem a véleményem: azt írod "Én hűséges leszek ha lesz párom".


Utána pedig arról értekezel, hogy "hányan vannak, akik azt mondták sosem csalnák meg a párjukat, aztán mégis megváltoztak".


Szóval akkor te vagy a kivétel? Szentté ne avassunk. Nyilván csak azért nem volt nőd, mert egyik sem érdemes rá, meg úgyis megcsaltak volna azok a romlott nők ugye?


Szóval incel vagy, igazam volt...

jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!