Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blueboy kérdése:

Mit szólnátok, ha a párotok telefonjába az alábbi mondatokat találnátok a volt pasijával való beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Pasi: Mikor úgy találkozunk és ezzel másoknak nem okozunk fájdalmat, addig igen.

Párom: 1,5 éve várom, hogy azt mond, hogy üljünk le, beszéljük meg, mert szeretlek. Nem én léptem tovább, hanem te.

-----------------

Kb 1,5 éve vagyunk együtt. Sajnos hiányzik a szövegváltás eleje, az nem volt a telefonba fellelhető....



jún. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"1,5 éve várom, hogy azt mond, hogy üljünk le, beszéljük meg, mert szeretlek. Nem én léptem tovább, hanem te."

Nem én léptem tovább. Ezt hogy értsük? Minek beszéltek ilyenről?

jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"ÉN VELE AKARTAM LEÉLNI AZ ÉLETM ÉS MOST MINDEN ELSZÁLLT PEDIG SEMMIT NEM CSINÁLTAM"

De legalább van pár gyereked pár különböző férfitól...

Azonkívül semmi gond, mert tele vagy pénzzel, csak úgy kinézel egy házat, csak úgy karácsonyra felújíttatod, mindezt persze önerőből, férfi anyagi segítsége nélkül.

Azonkívül még a burkoló szaki ismerősöd is úgy ad neked jutalékot, hogy utólag(!) megemeli a megrendelőnél a fizetendő összeget... Teljesen életszerű... 🤣

Igaza van a pasasnak, hogy egy beteges hazudozó vagy! 🤣

jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

És még egy fazonra igazított felhasználói nevetek is van a gyakorin. Ez is véletlen, biztos... 🤣


Blueboy kérdése:

"Mit szólnátok, ha a párotok telefonjába az alábbi mondatokat találnátok a volt pasijával való beszélgetésből?"


36/42 Blueinlove válasza:

"Nos nem akartam beszállni ebbe a színvonalas észt osztásba. Viszont, ha már voltatok olyan szívesek úgy véleményt alkotni rólam, hogy nem ismertek és nem ismeritek az előzményeket csak a kiragadott mondatot akkor olvassátok végig az én oldalamat is mert ugye egy éremnek két oldala van és ti most csak az egyiket olvastátok!"

jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Van új fejlemény? Elolvasott mindent a telefonodból?
tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!