Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blueboy kérdése:

Mit szólnátok, ha a párotok telefonjába az alábbi mondatokat találnátok a volt pasijával való beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Pasi: Mikor úgy találkozunk és ezzel másoknak nem okozunk fájdalmat, addig igen.

Párom: 1,5 éve várom, hogy azt mond, hogy üljünk le, beszéljük meg, mert szeretlek. Nem én léptem tovább, hanem te.

-----------------

Kb 1,5 éve vagyunk együtt. Sajnos hiányzik a szövegváltás eleje, az nem volt a telefonba fellelhető....



jún. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint a kapcsolatotok kezdete óta kettős játékot játszik. Erre csak egy válasz létezik: ki vele, de azonnal!"

A helyedben szórakoznék vele egy kicsit, kihasználnám amíg kéznél van, mellette elkezdeném lexarni a kis fejecskéjét!

jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Én mihamarabb szabadulnék tőle nehogy kimagyarázza, meggyőzzön hogy menthető a kapcsolat stb. Távol kell lenni a szélhámos manipulátoroktól. Ha vele maradsz teperni fog hogy bocsáss meg, lehozza neked a csillagokat, egy ideig, aztán megint átver ha talál jobbat nálad.
jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
A pasi nem akar másnak, neked, fájdalmat okozni, tehát, már neki nem kell csajod. A pasi dobta, de nem akar újra vele lenni. A csajod egóját sérti, hogy dobták. Sajnos nem rajta múlik, hogy még veled van, hanem az exén. Beszélj a nőddel, hogy emiatt a levelezés miatt, már te is kérdőre teszed a vele való viszonyt. Erre mit fog lépni, hiszen sakkot kapott.
jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Szerinted ezek után fog komolyan venni a nő? Ő nem a párjának lát téged nincs tekintélyed, egy pótlék vagy neki. Ez nem azt jelenti hogy nem vagy értékes ember, de a nőd mást szeret te meg nem vagy eléggé megfelelő az ő elvárásainak. Lehet hogy más nő meg pont elégedett lenne veled és örülne hogy talált téged. Ehelyett egy olyan nővel vagy aki nem akar magányos lenni ezért te is megfelelsz neki egy ideig...

Amúgyeg tökre nem erkölcsös amit a nő csinál.

Nem csak az a baj hogy mást szeret.

Van egy nő akit nagyon szeretek és vele lennék szivem szerint, de nem lehet, DE ha lesz egy párom olyat keresek akit tudok eléggé szeretni hogy ne egy pótlék legyen hanem tényleg a párom legyen. Lélekben is.

Szóval ha téged választott párjának és eléggé szeret, akkor nem lenne gond ha nagyon kedveli az exét is emberileg (nem szerelemmel). Itt az a gond hogy lelkileg nem a valódi párod, lelkileg ő az exének a párja.

jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy nő párkapcsolatban. Rámírt (mert jól nézek ki és kedves jóindulatú a kisugárzásom) hogy ismerkedne. Megkérdeztem mit akar, azt mondta csak barátkozik.. elutasítottam aztán pár héttel később ki volt írva facebookon hogy megházasodott. De azért kipróbált volna engem mielőtt kimondja a végső igent a párjának.

Ilyen kapcsolatot akarsz? Ez szánalmas.

jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:

Nos nem akartam beszállni ebbe a színvonalas észt osztásba. Viszont, ha már voltatok olyan szívesek úgy véleményt alkotni rólam, hogy nem ismertek és nem ismeritek az előzményeket csak a kiragadott mondatot akkor olvassátok végig az én oldalamat is mert ugye egy éremnek két oldala van és ti most csak az egyiket olvastátok!


Kezdjük az elején:

Megtetszett egy pasi, tudtam, hogy válik. Én nem rég szakítottam, de egész életemben rá vártam ugyéreztem.


Miért szakítottam az előzővel?

Mert alig csináltatunk közös dolgokat, más volt a fő érdeklődési körünk és nem mondta ki az 5 év alatt azt, hogy szeretlek pedig én vágytam rá, hogy kimondja és ezt el is mondtam neki. Azt mondta, hogy ő már egyszer megjárta, hogy kimondta és átvágták. De lehet, hogy majd egyszer kimondja. Ezek után vártam még kb.: 1,5 évet mielőtt szakítottam volna. Valamint nem akart tovább lépni a kapcsolatban és nem akart összeköltözni se. Ezért szakítottam vele.


Majd találkoztam életem pasijával, akire egész életemben vártam. Közös volt az érdeklődés (evezés, víz, túra, bicaj, stb. minden) de ő még együtt élt a feleségével és egy ágyban is aludtak. Eltelt 2-3 hét és még mindig, majd mikor elmondtam neki, hogy ez engem zavar azt mondta kiköltözik a nappaliba. (a felesége megcsalta és ez be is bizonyosodott) A feleség vissza akarta szerezni és ezért meg is tett mindent gondolom.

Én hittem a szerelmemnek, hogy nincs köztük semmi, ami persze akár hazugság is lehetet, de ha szeretsz valakit hiszel neki. El nem költözött, de majd közel 1,5 évig nálam lakott. Munkából hozzám jött haza, velem aludt és tőlem ment dolgozni minden nap. A csaj még fél évig a közös lakásba lakott ahová a szerelme is hazajárt hiszen a cuccai még ott voltak és a konditerem is, amit 2-3 naponta használt. Emellett még együtt is dolgoztak a csajjal a szerelmem üzletben. Hiába mondtam, hogy ne igy legyen és ha már rosszba vannak akkor ennek mi értelme. Mindegy én hittem neki, hogy nem csal meg és vártam. Majd a csaj kb. 6 hónap múlva elköltözött, persze nagyon mély nyomott hagyva maga után a megcsalással. Aminek most én iszom a levét.


Tudtam milyen szar érzés megcsalva lenni hiszen engem is megcsaltak már meg. Én sose tennék ilyet mert ez borzalmas érzés! Majd belehaltam.


Mit követtem én el?

1. Felhívott egy régi pasim (nem haragban váltunk el) hogy ajánljon nekem egy ügyfelet, én is szoktam neki ügyfelet ajánlani és mivel nem akartam, hogy a szerelmem a „semmire” féltékeny legyen igy azt mondtam, hogy csak egy szám. Majd hosszas vita után bevallottam, hogy egy 12 éve volt pasim volt. Hiba volt nem elsőre elmondani belátom. De az ügyfélajánláson kívül nulla kapcsolat volt köztünk!


2. Van egy burkoló, akivel szintén ajánlásos rendszerben vagyok. Vagyis ajánlok neki munkát és Ő visszaad belőle. Mikor a szerelmemet ajánlottam neki akkor mondtam, hogy ebből nem kell jutalék. Majd valamin jól összevesztünk a szerelemmel és mérgemben leírtam a burkolónak, hogy „ úgy döntöttem kell a pénz-jutalék belőle”, persze lehiggadtam, és később felhívtam és elmondtam neki, hogy csak nagyon mérges voltam és nem kell. Ő már elkérte a nagyobb összeget, de én nem kértem el, vagyis nem fogadtam el pénzt. A burkoló persze védte a saját hátsóját és azt mondta, hogy a Judit ilyen.


3. Majd jött az ominózus eset, hogy a volt pasim, aki a szerelmem elött volt (nem haragban váltunk el) találkoztunk megcsinálta a kocsim és adott 2 puszit az arcomra. Majd hazafele felhivtam, hogy hogyan fér ez bele a kapcsolatába mert nekem sehogy, de nem válaszolta meg a kérdés. Majd később írta ezt a mondatott, amit a szerelmem a telefonomból kinézett. Előző este a párom úgy látta, mikor mellette ülve írogatam hogy a volt pasim az. Ezért nézte meg másnap a telefonom (persze ha megkér, hogy mutassam meg megmutattam volna). Mivel nincs takargatni valóm igy mindenhez tudja a jelszóm. MINDENHEZ! Mondta kérdezzem meg a volt pasim mit jelent az a bizonyos, ha úgy találkozunk mondat. Én meg is kérdeztem, persze írásban, hogy legyen nyoma. Ő azt írta vissza, hogy mikor találkozunk és ott van mind kettőnk párja akkor ne legyen még arcra puszi se mert az fájhat / rosszul eshet a másik párjának. Én azt mondtam rendben mert nem érdekelt a dolog. nyugtáztam és ennyi.


Utána jött a gondolat, hogy rákérdezek, hogy azalatt a 1,5 év alatt mikor vártam miért nem mondta ki, hogy szeret és ezt írtam le „ 1,5 éve várom, hogy AZT MOND, HOGY üljünk le beszéljük meg mert szeretlek”. (Belátom ez kétértelmű is lehet)de nem vágyom rá.

Ez azt jelentette, hogy az utolsó 1,5 év amig vártam a vele való kapcsolat alatt a végén miért nem ültünk le megbeszélni és miért nem mondta ki, hogy szeretlek. Ő miért nem mondta ki. Ez csak egy kérdés volt számomra és nem egy vágyakozás a régi pasi után. Miért vágynák vissza, ha azt, amit a szerelmemtől kapok úgyse kaphatom meg??? Azonkívül szerelmes vagyok a szerelmembe!

Ha vádolnak és reagálsz rá az már kimagyarázkodás? NEM, csak válasz a vádaskodásra.


4. és van még egy. Kinéztem egy házat, de fel kell ujjitani, de kicsi. Úgy terveztem karácsonyra kész lesz, átköltözünk és nyugi lesz. Gondoltam, hogy ha kész akkor oda költöznénk a szerelem a fiam és én, ezt tudta a másik fiam is és írásban rákérdezett, hogy a párom tudja e. (Mikor elmondtam a szerelmemnek, hogy szeretném valahogy megvenni ő azt mondta, hogy úgy se fogod mert nem tudsz összerakni ennyi pénzt) Én azt mondtam, hogy nem. Azt gondoltam meglepem mert azóta vannak ezek a belemagyarázos dolgok és viták mióta 3-4 hónapja átköltöztünk a szerelem lakásába. Valamint be akartam bizonyítani neki, hogy meg tudom csinálni az ő segítsége nélkül is. Mikor reagáltam arra, hogy miért nem mondtam el és mi az, hogy nyugi lesz azt mondta, hogy hogyan gondolom én, és kérdőre vont, hogy Ő nem fog majd egy 2x40nm es lakásba fog velem élni. Én azt hittem mindegy hol laksz és mekkorába, ha szereted a másikat., de tévedtem szerinte.

Mivel e sokat nem ismerte senki mikor válaszolt, igy gondoltam reagálok a sok vádaskodásokra. Persze a szerelmem semmit nem hisz el mert én szerinte állandó hazudozó vagyok. De ez nem igaz, csak mikor megvádolnak valamivel válaszolsz és reagálsz rá. Ő azzal vádol, hogy én megloptam, pedig csak mérgembe mondtam, hogy kell a jutalék, de utána felhívtam és lemondtam, nem fogadtam el 1 Ft-se, majd azt mondja férre keféltem pedig ez se igaz és végezetül, hogy kihasználom őt, hogy karácsonyig itt lakjak pedig én ott akartam vele élni.


SZÓVAL KÖSZI A SOK JÓ TANÁCSOT, AMIT ADTATOK NEKI ÉS Ő MINDENKINEK A TANÁCSÁT ELFOGADTA CSAK NEKEM NEM HISZ MERT SZERINTE MAGYÁRÁZKODOM, PEDIG CSAK A VÁDAKRA VÁLASZOLTAM.

ÉN VELE AKARTAM LEÉLNI AZ ÉLETM ÉS MOST MINDEN ELSZÁLLT PEDIG SEMMIT NEM CSINÁLTAM.

tegnapelőtt 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Dikkmooooo 🤣
tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez valóban igaz, akkor eléggé nagy gondok lehetnek nálad. Miért kell tartani a kapcsolatot, kontaktot a régi pasikkal, minek kell puszit adni, simán elkerülhető lett volna ez az egész, ha megszakítasz minden kontaktot a régi pasikkal.

Legközelebb ne bzd el ezzel. És szerintem jól jár a pasi ha dob téged.

Megbízhatatlan és gyenge vagy, nem tudom milyen univerzumban élsz, de ez amit most ide leírtál....agyrém. Annyi autószerelő van, mint égen a csillag, de te mégis hozzá mentél, mi a fszrt tudsz egyáltalán a volt pasikrol, azt se kellene tudnod róluk, hogy élnek e vagy sem.


Akárhogy nézzük, ezt te bsztad el.

tegnapelőtt 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Ha fontos a kapcsolatod, nem titkolózol, tisztázod azokat amikből félre értés lehet a jövőben pl volt aki titokban vett óvszert fenék szexhez, hogy meglepje a párját, de elrakta az óvszert és eltelt idő, a párja megtalálta, azt hitte meg akarja őt csalni a nő, mert ők sosem szoktak óvszert használni...

Tehát, normális kommunikáció és becsület és amennyire megoldható előre gondolkodni.


Nem akarok naív buta lenni, tegyük fel a nő ártatlan és mi gonosz idegenek véleményeket írtunk mert erre kért a pasid.

Ha ártatlan is vagy, mivel nem tudjuk a teljes igazságot, az eddig leírtakat olvasva én remegnék a pasid helyében.

Ne akarom eldönteni neked van e igazad kedves barátnő.

Vannak kérdéseim és meglátásaim amit a pasid helyébe mondanék neked:


A pasid annyit tudott csak hogy úgy találkozzatok hogy senkinek nem fáj, aztán ami nekem nem stimmel hogy azt írtad neki hogy másfél éve várod hogy leüljetek és kimondja hogy szeret.


Ne haragudj de azt hogy magyarázod hogy nem azt írtad hogy régen másfél éve "vártad" hogy mondja azt hogy szeret. Hanem jelen időben mondtad hogy másfél éve "várod".

Na emiatt én még ha véletlen ártatlan, akármi okod volt ezekre, emiatt komolyan meginogna a bizalmam persze lehet hogy félre írtad de ugyan már, ez nem egy elgépelés és micsoda véletlen hogy úgy emlékszem a jelenlegi párod kb másfél éve van veled.

Ez úgy jön ki hogy a kapcsolatotok egész kb másfél éve alatt arra vársz hogy az exeddel leüljetek és kimondja hogy szeret.


Egy nagy összegű jutalékra miért mondtad hogy nem kell?

Azt hiszi a pasid hogy titokban megkaptad a jutalékot vagy mi?


Ha esetleg mégis ártatlan vagy én nem akarlak ismeretlenül elítélni és azt mondani hogy hagyjon el. De ezek után ki ne akarna elhagyni?


A másik hogy titokban találkoztál arcra is puszilgatva, amit a korrekt exed már nem mer a párjaitok előtt csinálni de a hátuk mögött igen? Okos az ex hogy sejti hogy ezek a dolgok fájdalmat okozhatnak, de mégis belementetek a titkos találkába meg a puszikba.

Nem a találkozó volt titkos de az igen hogy ő az exed.

Azt kérdezted az extől, hogy hogyan fér bele ez az ő kapcsolatába. Mert szerinted ez nem fér bele.

Mégis elmentél.. azt tetted ami szerinted nem fér bele, amiről tudod hogy nem helyes?

Azt hazudtad hogy csak egy ember, nem mondtad hogy az exed hogy ne féltékenykedjen.


Bocsáss meg de mivel nagyon nagy százaléka az embereknek előbb utóbb megcsal, vagy elhagy ha egy jobbat talál, lehet hogy 20 év múlva de életében egyszer valamikor.

Tisztelet a kivételnek, és mivel te nagyon félre érthető helyzetet okoztál így a pasid félhet élete végéig ha nem tudod bizonyítani az igazadat, kivéve ha nagyon bízik benned.


Az exekkel főleg nekem se tetszene az arcra puszi, előjöhetnek újra érzelmek vonzódás, lehet hogy a századik alkalomkor a sokadik arcra puszinál.

Johet egy rossz időszakod vagy a párodtól eltávolodni egy ideig mondjuk egy évig, munka kevés idő vagy veszekedések akármi miatt.

Ha ilyen időszakban rosszul leszel és sokkal jobban hiányzik a szeretet, akkor ha megint találkoznál az exeddel akkor kisértés lehet hogy az arc után szájra is menjen a puszi.

Vannak kivételek akik mindig hűségesek de azért a többség ha nagy a kisértés akkor a sokadik kisértés után előfordulhat hogy elgyengül egy perc csókra vagy fél óra szexre.

Nem mondom hogy te ilyen vagy de akkor is nekem rosszul esne. A másik bajom hogy ilyenkor szoktak a pasik simogatni ölelgetni is akár, a puszi mellé, ha nem a mostani alkalommal akkor lehet hogy a sokadik alkalomkor...


Bele tud nézni a telefonodba az oké, de nincsenek törölt vagy szerkesztett üzenetek stb?

tegnap 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Volt pár fontos kérdés a 39es hozzá szólásban. Remélem lesz türelmed elolvasni válaszolni.


"a volt pasim, aki a szerelmem elött volt (nem haragban váltunk el) találkoztunk megcsinálta a kocsim és adott 2 puszit az arcomra. Majd hazafele felhivtam, hogy hogyan fér ez bele a kapcsolatába mert nekem sehogy"

Neked sehogy nem fér bele de mégis elmentél.

Ha tudom hogy nem fér bele akkor mennyire nagy szeretettel vagyok a párom felé ha mégis direkt megteszem? Tudva hogy ez fájhat neki? Kivéve ha muszáj vagy ilyesmi de azt megmagyarázva nem titkolva.

tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!