Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blueboy kérdése:

Mit szólnátok, ha a párotok telefonjába az alábbi mondatokat találnátok a volt pasijával való beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Pasi: Mikor úgy találkozunk és ezzel másoknak nem okozunk fájdalmat, addig igen.

Párom: 1,5 éve várom, hogy azt mond, hogy üljünk le, beszéljük meg, mert szeretlek. Nem én léptem tovább, hanem te.

-----------------

Kb 1,5 éve vagyunk együtt. Sajnos hiányzik a szövegváltás eleje, az nem volt a telefonba fellelhető....



jún. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

"Ha a pasas nem tenné ki egy megállj táblát a csaj már rajta lenne."

Nem tudod értelmezni az üzenetet? Titokban dugnak, úgy nem fáj senkinek. Semmilyen stop táblát nem rakott ki az ex pasas, csak nem akarja felrúgni a jelenlegi kapcsolatát, mert ahhoz nincs mersze (mert az mindenkinek fájna), inkább titokban járnak össze szexelni.

jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Itt van leírva:

"Pasi: Mikor úgy találkozunk (TITOKBAN ÖSSZEJÁRNAK SZEXELNI) és ezzel másoknak nem okozunk fájdalmat (NEM TUD RÓLA SENKI, CSAK ŐK KETTEN), addig igen (HA SZAKÍTANI KÉNE HOZZÁ A MOSTANIVAL, AZT MÁR NEM VÁLLALJA)."

Mondom, beszélj a pasi nőjével és csináljatok egy négyes közös vacsorát!

jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
57%
Ott buktassátok le őket. Te meg gyere össze a másik nővel, ha tetszik.
jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok

Nekem tényleg nem esett le hogy már szexelnének😀 valószínű naiv voltam

jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ott van világosan leírva.

Kérdező helyében összecsomagolnám a csaj holmiját és elvinném a munkahelyére. A zárat meg lecserélném. 🤣

jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
53%

Ha valakinek jobb a szex az exével, ez ellen nem lehet tenni semmit.

A szex az nagyon nagy Úr. Vannak akik elválnak, esxa bő újra férjhez megy.

Az új férj jobb ember emberileg, de a szex sokkak jobb volt az exel, ezért néha titokban összejárnak. Van ahol ez nem probléma, és emiatt nyitott házasságban élnek.

jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Pasi ezt írta "Mikor úgy találkozunk"

Mivel nem azt mondta hogy találkozzunk, vagy ha találkozunk...

Nem jövő időben fogalmazott. Nem úgy hangzik hogy majd találkozzanak.

Van esély a félre értesre. Ha nem is találkoztak még, akkor is a nő válasza mindent eldöntő.

"1,5 éve várom, hogy azt mond, hogy üljünk le, beszéljük meg, mert szeretlek."

Vagyis le akar ülni, azaz személyesen akarja megbeszélni és azt hallani hogy szereti őt az exe.

Ez szerintem egy szemétség. Nem egyértelmű hogy szexelnek is. Mert a nő azt várta hogy az exe mondja azt hogy szereti, vagyis nekem úgy tűnik hogy a nő komoly kapcsolatot akar az exével. Nem szerető lenni.


Az ilyen sztorikat azért utálom mert ha nem akar megcsalni, csak beszélni az újrakezdésről, akkor is ha titokban találkoznak, az exe kihasználhatja az érzelmeit, igérgethet neki mindent. Volt aki házasságot, vagy komoly kapcsolatot igért, a nő meghatódott ezért megcsalta vele a párját. Mert azt hitte hogy a másik férfi majd komolyan össze fog jönni vele.

Ezután van a legfájdalmasabb rész. Ha a nő rájön hogy a másik férfi csak hülyíti, vagy bármi okból nem lesz jó vele össze jönni, vagy rájön hogy a mostani pasija jobb (akit megcsalt) pl mert idővel jobban megszereti, mert javul a kapcsolatuk, vagy akkorát csalódik a szeretőjében...

Akkor úgy dönt mégis a pasijával marad de már késő mert megcsalta megalázta, hülyét csinált a pasijából és magából is. A szerencsétlen pasija meg megbocsát (láttam egy ilyen párt) vagy meg se tudja. Aztán a fél világ röhöghet rajtuk milyen szánalmasak, a nő szemét átverős a pasi meg lúzer azok szemében akik megtudják mi volt. Egész munkahely sajnálja vagy kiröhögi őket főleg a pasit.


Szóval ha a párod még nem jutott el oda hogy találkoztak, vagy (még) nem csalt meg, akkor ha ezután meg akarsz bocsátani (én nem tenném) akkor esetleg menthető a kapcsolat.

De a kérdés, ilyen anyát akarsz a gyerekeidnek? Ilyen emberrel leélni az életed? Ezután tudod őt tisztelni?

Te dolgod. Én inkább szingli mint hogy így megalázzanak. Kb arra vagy jó hogy szerelmi bánatában ne legyen egyedül.

Mi lesz ha megint valaki iránt érzelmei lesznek? Hányszor fogja még ezt csinálni?


Van itt a fórumon egy nő aki a kapcsolat elején csalta a pasiját mert az exéhez kötődött érzelmileg, de állítása szerint utána sose csalta többé, aztán össze házasodtak azt hiszem 18 éve. Együtt van vele azóta is és hűséges. A házasságuk alatt nem csalta...

Nekem nem kell ilyen nő. A megbocsátás van mikor jó, van mikor nem.

jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

A nő azt akarja másfél éve hallani hogy szereti őt az exe.

Eszerint nem a szex vezérli, de ebből lehet szexkapcsolat is ha jó az ágyban az ex vagy ha érzelmei vannak iránta.

Kérdező, tegyük fel ha úgy lenne hogy nem vagy jó az ágyban és csak a szex miatt nagyon titokban eljárna. Idézem az exét "úgy hogy senkinek nem okoznak fájdalmat" de téged szeret, jól bánik veled és csak szexre kell a másik akkor ahogy a 26os írja működhet is a kapcsolat. Ha te rossz lennél az ágyban és beletörődsz a helyzetbe.

Van egy férfi aki így él, írta hogy nem jó férfinak, engedi a párját dugni mással, de a kapcsolat jó, csak a szex rossz és rosszul is néz ki a pasi.

Én nem mondom hogy ilyen kapcsolat legyen az életcélod, de ilyen is van. Csak sokan titkolják, mert ciki.

jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyant két család, mindenhol 2-2 gyerek. Ketten összejártak megcsalni a házastársaikat. Cserébe mikor lebuktak a hűségesek összejöttek egymással s tizenévek óta együtt nevelik a gyerekeket. A szeretők megszakítottak gyorsan.
jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Bár elítélem a mások telefonjában való kotorászást, ebben az esetben jogos volt. Azt írod, kb. 1,5 éve vagytok együtt. A barátnőd 1,5 éve könyörög a volt pasijának, hogy tisztázzák a helyzetet. Ezek szerint a kapcsolatotok kezdete óta kettős játékot játszik. Erre csak egy válasz létezik: ki vele, de azonnal!

N

jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!