Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blueboy kérdése:

Mit szólnátok, ha a párotok telefonjába az alábbi mondatokat találnátok a volt pasijával való beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Pasi: Mikor úgy találkozunk és ezzel másoknak nem okozunk fájdalmat, addig igen.

Párom: 1,5 éve várom, hogy azt mond, hogy üljünk le, beszéljük meg, mert szeretlek. Nem én léptem tovább, hanem te.

-----------------

Kb 1,5 éve vagyunk együtt. Sajnos hiányzik a szövegváltás eleje, az nem volt a telefonba fellelhető....



jún. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

....milyen kedves ember a párod, hogy exével beszélget s veled hál.

Én megnézném lehet vannak még a sorban mások is amúgy. Csak hogy akkor már teljes legyen a kép.


Be felejsd ki a többi aplikációt vagy a fura chateket, nálunk céges chatnéven álcázta a kolleginát akit kezelt.

jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
23%

#11

Ha nem rendezted le rendesen, lerendezte más, ennyi

jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

"....milyen kedves ember a párod, hogy exével beszélget s veled hál."

"Pasi: Mikor úgy találkozunk és ezzel másoknak nem okozunk fájdalmat, addig igen."

Az exével sem csak beszélget, mint a pasas szavai bizonyítják, hanem titokban randizgatnak, úgy, hogy másoknak nem okoznak fájdalmat... Mivel mindkettejük párjai és a környezetük előtt titokban csinálják.

Beszélj az exe jelenlegi csajával és csináljatok egy négyes közös vacsorát, ott szembesítsétek őket a szavaikkal...

jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
15%

Elvileg ez tényleg nem szép dolog, de azért egy dologgal legyünk tisztába.

Az emberek kb 50%-a nem azzal él, akivel szive szerint élne és élhetne.

Férfiak esetében pl.:

Minden férfi szép arcú, vékony, szép mellű, kerek fenekű, csinos nőről álmodozik.

Azonban az, hogy ez összejöjjön, ahhoz iszonyatos mázli kell. Hatalmas szerencse kell.

Az ilyen nőt nem adják ingyen, ezért tenni kell, kűzdeni kell.

/Ma egyébként is nagyon kűzdeni kell, már az átlagos nőkért is. A csinosak meg tényleg csak a legjobbaknak, de ez már más téma./

Ezért mit tesz a férfi?

Megelékszik egy sokkal gyöngébb szériával, azért, hogy mégis legyen valakije, és tudjon családot alapítani.

Az álom pedig álom marad, és titokban a strandon legelteti a szemeit és a fantáziáját.

Én is kimegyek néha a Palára, ott azért nem ritka a 10 pontos nő, de ott már láttam 11-12 pontos nőt is.

Mi a helyzet a nőkkel?

A nők, magas, jóképü, sármos, izmos testű, nagy péniszű, szuper aktív pasira vágynak.

Igen ám, de ehhez is őrült szerencse kell.

Mi fog történni ???

A nő megelékszik egy sokkal gyöngèbb pasival.

Alacsony, pocakos, csimpájnz csöcsű, kis méretű pihe-puha macival.

Az álom itt is csak álom marad.

Nagyon sok ember él így, hogy csak éppen elvan, mint a meggybefőtt, és az álmai soha nem teljesednek be.

Sokan nem ismerik ezt be, de akkor is így van.

A kedves kis kérdező párjának is, az előző pasija az álom pasi, a jelenlegi, az csak egy tömeg férfi.

Legyen valaki aztán jó van az úgy.

De nincs ezzel gond. Mondom. Sokan élnek így.

jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem az itt a baj hogy vannak jobbak a pasijánál. Mindenkinél van jobb.

A sunyiság, titkolózás, átverés a baj.

Ha úgy döntök hogy megelégszem egy nővel, azzal a tudattal teszem hogy van nála jobb és előbb utóbb találkozok jobbal.

Ha komoly kapcsolat, akkor nem azért jövök vele össze hogy amint jön jobb lecseréljem. Ez átverés. Ha kimondtuk a komoly kapcsolatot az azt jelenti hogy megelégedtem vele, nem keresek most már jobbat. Hacsak nincs rá okom hogy elhagyjam pl nem illünk össze, vagy kiderül róla hogy rosszabb ember mint amit el tudok fogadni.


Egy kapcsolat célja hogy az igazit megtaláljam akivel az életemet leélem. Ha ugródeszkának használom és lecserélem, nekem hogy esne ha mindenki így gondolkodna aki a párom lesz? Ők is lecserélnek engem ha jön jobb?


Velem az járjon aki tényleg meg tud elégedni velem, nem rejtem el a hibáimat, őszinte vagyok, nem mutatom jobbnak magam mint a valóság. Így el tudja dönteni hogy jó leszek e neki.


Ha nem vagyok elég jó és le akar cserélni akkor is szemétség a hátam mögött titokban ismerkedni ezzel a céllal.


A kapcsolatban a biztonság fontos és hogy minél megbízhatóbb legyen.

Egy ilyen nő nekem biztos nem kéne nem korrekt nem őszinte, átveri a párját (ha a párja nem érdemli meg az súlyosbító).

Az nem mentség ha szerelmes is az exébe. Akkor is van gerinc és becsület. Vagy veled maradnék hűségben vagy elhagynálak.

Nem aljasítom le magam oda hogy átverjek másokat, mi lesz a tekintélyemmel becsületemmel, büszkeségemmel? Magam előtt csökkenne az önértékelésem.

(Jelenleg ezt gondolom. Tíz év múlva hogy fogom gondolni azt nem tudni.)

jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
64%

"Egy kapcsolat célja az, hogy megtaláljam az igazit, és leéljem vele az életemet"

Tudod, illetve tudjátok mennyire nehéz ez ???

Ez iszonyatosan nehéz.

Megismersz valakit, tutira úgy érzed, hogy ő az igazi.

Aztán pár év múlva, a munkahelyeden, vagy a boltban, vagy bárhol, össze akadsz valakivel, aki tényleg az igazi.

Na ekkor jön a baj. Most vajon mit csináljak??

Merjek kitörni, vagy "szenvedjek" életem végéig ???

jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

#16

15 voltam

Igen ez nehéz, előfordul hogy megbánja akit választott és szakít, de tisztességesen, nem hűtlen, nem titokban ismerkedik...

Nem mondom hogy akit választok muszáj vele maradni örökre, de igyekszik az ember olyat találni akivel talán örökre jó lesz.

A célja a kapcsolatnak nem az hogy átmenetileg jó lesz, de addig is titokban keresgélek jobbat, vagy az exemmel titokban találkozva fontolgatni hogy újra össze jöjjek.


Itt a becsület a lényeg, engem minősít. Ha nem vagyok még biztos hogy a jelenlegi csak pár éves kapcsolatom végleg jó lesz, lehet hogy a párom sem biztos a kapcsolatunkban, ezt meg lehet beszélni. Nem átverni, titokban ismerkedni, amiből sok esetben megcsalás is lesz.


Kell nekem egy olyan nő aki ennyire megbízható hogy pasizik a hátam mögött hátha le tud cserélni jobbra?

Lehet hosszú távú jövőt tervezni ilyen komolytalan emberrel? Emberileg minősít, aki lesz párom elmondhatom neki hogy akikkel eddig ismerkedtem korrekt voltam.

Jobban érzem így magam. Akit választok ha nem is biztos hogy ő a végleges, ha később megbánom és elhagyom mert rájövök mégse jó ő nekem...

Akkor is amíg a párom addig szeretni fogom és nem alázom meg azzal hogy nem korrekt módon cserélem le.

Tisztázom vele ha nem vagyok biztos hogy őt akarom, de nem randizgatok a tudta nélkül.

jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Hangsúlyozom. Nem az a bajom hogy rájön hogy tévedett mikor engem választott.

Itt az van írva hogy másfél éve várja hogy az exe azt mondja szereti őt és megbeszélje vele a kapcsolatukat.

Itt nem az van hogy másfél év után jött rá hogy mégse akarja a jelenlegi pasiját, kb végig tudta hogy nem őt akarja, a párja végig át volt verve.


Félre ne értsetek, nem az a baj hogy megelégedett kevesebbel mint amilyen férfira vágyott. Van aki azzal éli le az életét akit tud találni, de amúgy jobbat akart volna. Ezt megértem.

Itt az a bajom hogy ha megelégedett azzal akivel van és viszi az éveit, a fiatal éveit sosem kapja vissza, aztán amint füttyent az exe menne is vissza hozzá?


Ha valaki megelégszik velem, de jobbat akart volna, oké tudom nem vagyok egy szuper, de ha kimondtuk a kapcsolatot és éveket vett el az életemből akkor ne titokban gerinctelenül pasizzon (akkor is ha nem érnek egymáshoz, mert párkapcsolat céllal beszélget).


Szóval ha el akar hagyni álljon elém és mondja meg, megértem, szeretem az őszinteséget. Szakítson ha nem akar velem lenni ne vigye az éveimet. A párkapcsolat felelősség, nem mindenki erett rá.

jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
23%
Nem turkálok a párom telefonjában, ő sem az enyémben, nincs ilyesmire igényünk.
jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, nekem mindegy lenne hogyan kezdődött a beszélgetés, a lényeg úgyis ott van. Ha a pasas nem tenné ki egy megállj táblát a csaj már rajta lenne. És a pasi is lehet csak húzza, kitudja miért. De előbb utóbb itt úgyis több lesz, vagy nem, de az se a barátnőd miatt.
jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!