Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen gyakran köpheti be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran köpheti be a megcsaló felet a szerető (miután szétmentek)?

Figyelt kérdés
jún. 19. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Kb. kéthavonta.
jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem számolom.
jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elég furán van megfogalmazva, gondolom arra vagy kíváncsi, mennyi esélye van, hogy lebuksz, ha szakítasz vele és ő bosszúból visszavág.


Láttam már ilyet, nagyon csúnya vége lett. Hónapokig kavartak a munkahelyen, a nő idősebb volt jó pár évvel és baromi rusnya, de mégis összejöttek. Mindenki szánalmasnak találta, ahogy a nő folyamatosan járt a faszi nyakára, amit ő eleinte kihasznált, de aztán kezdett neki sok lenni és minél jobban le akarta építeni a szeretőt, az annál jobban nyomult. Végül nagyon csúnyán elküldte a bús fenébe, de a nő ekkor taposott rá a gázra igazán. Küldött egy levelet a feleség munkahelyére, amiben leírta, hogy miket csinált a férjével. Csakhogy az egy központi email cím volt, így a feleség munkahelyén mindenki látta, hogy mi ment a megcsalt feleség háta mögött. Azt hiszem, el is jött arról a munkahelyről. Aztán egyre durvább dolgokat csinált, a végén már szétverte a fickó autóját. Nagyjából másfél évbe telt, mire a feleségével kibékültek, de pár év múlva elváltak.

jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi a pontos sztori?
jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran. Az esetek 90%-a szerintem simán beköpi hogy mi van. De láttam már arra is példát hogy a szerető annyira nagyon szerelmes hogy nem köpi be. A csávó hülyíti néha megdugja aztán annyi. Hiába van olyan is hogy elküldi a fenébe hagyja békén meg ilyenek a csaj annyira ostoba hogy úgy fogja fel az egészet ők kapcsolatban vannak és éppen hullámvölgyben. Lassan 10 éve ez megy nála és egyszer sem jutott eszébe beköpni az asszonynak.
jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem köptem be, pedig megérdemelte volna. Véletlen jöttem rá, hogy felesège van.
jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nálam is ez volt a helyzet, többször randiztunk, majd felhívott a lakására. Furcsa volt, hogy egy tévén kívül nem sok személyes tárgy van, illetve bútor sem sok, csak egy ágy, de gondoltam, minimalista. Aztán kiderült, hogy otthon, Debrecenben élt a menyasszonya, ő meg lakást tartott fenn Pesten, hogy oda hordja fel a nőket.
jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, 7-es ugyanez :D

Kint éltem Németországban úgy 10 éve. Összejöttem egy sráccal, aztán kb 2 hónappal később egy baráti kör (amiből megismertük egymást) által szervezett bulin az egyik megemlítette, hogy a felesége lassan hazajön az adott illetőnek, mert kint volt valami projekten valami másik országban. Okkké :D

jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem koptem be, akkor kopnem be ha alám vágna valamivel vagy valami nagyon durva dolgot követné el ellenem. Csak azért nem kopnem be mert simán szakít velem mondván h már nem kellek neki. Azért sem kopnem be ha a feleségét valasztana helyettem mert tudom h a feleségét szereti. Szóval nem hazudozás nekem mint a legtöbb viszonyba h nem szereti nem szexelnek csak a gyerekek miatt vannak együtt stb. Neke, korrekten elmondta h a feleségét szereti nem akar elvalni és van szex is. Szóval szerintem elég korrekt velem
jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal.
jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!