Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bizonyos embereknek hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos embereknek hogy van idejük és energiájuk szeretői kapcsolatot is fenntartani?

Figyelt kérdés

Vagyis én még nem nősültem meg, de most is azt érzem alig jut időm dolgokra. Ha reggel elmegyek dolgozni, utána sportolni és estefelé hazaérek, csinálok magamnak valami kaját, megnézem az aktualitásokat, esetleg egy sorozatot és kész el is telt a nap. Szombaton meg általában elmegyek túrázni, grillezni haverokkal, vagy meglátogatom a szüleim és vasárnap, ami szabad, de akkor örvendek, ha egy kicsit pihenhetek.

Belegondolva, ha valakinek van felesége, akkor vele is kell foglalkoznia, ha gyerekei, akkor meg még inkább alig marad szabadideje. Hogy van még energiája szeretői kapcsolatot is tartani, mert az sem annyiból áll gondolom, hogy néha elmegy hozzá, lefekszenek és kész, mert ez az ingyenprosti kategória, hanem vele is kell programokat szervezni. Meg titkolni az egészet, az is mennyi fölösleges teher.



jún. 9. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Milyen programokról beszélsz? Szerinted a házas pasi majd sétálgat a szeretővel mindenfele, hátha lebukik?😂De, ez konkrétan annyiból áll, hogy átmegy hozzá dugni “túlóráznom kell” címszóval vagy ebédszünet alatt. Idejük van erre, de hogy gyomruk hogy van, azt én se értem. A legtöbb férfi patkány.
jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyenek nem foglalkoznak a feleséggel meg a gyerekkel.
jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Ha a gyerekkel épp foglalkozik is, ott a házastársi kapcsokat már tényleg egy nagy 0.Végülis, az egyedülálló szülőknek is van ideje a partnerükre, főleg, ha osztott felügyelet van.
jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha a feleség dolgozik a gyerek oviba suliba van siman.

A szeretőm felesége 8-4 ig dolgozik a gyerek oviba van mi muszakozunk.

Pl ha délutános vagyok délelőtt simán tudunk

jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyenek szarnak a csaladjukba, azert van idejuk
jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
4 es vagyok szigorúan csak akkor találunk ha a család nincs otthon. Tehát nem szarik a csaladjaba
jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Exférjem 4 gyerekes nővel csalt, én azonnal észrevettem, de a nő férje nem. A legnagyobb 11 éves, hogy van ideje erre, nekem is rejtély.
jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
#7 Úgy, hogy a férfiak bármit képesek megtenni azért, hogy dughassák a nőt, akit akarnak.Ha az az ára, hogy nem alszanak, hazudoznak, szervezkednek, fizetnek, bármi...akkor azt megteszik.Ők ezért élnek, hogy dugjanak.
jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy kanosak.. a vagyak lekuzdenek minden nehezseget.
jún. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 A férfiak.... és a nők? Mert kikkel is csalnak azok a mindennek elmondott férfiak? A többség bizony nőkkel. Tehát a nők sem jobbak semmivel sem. Mondom ezt nőként.
jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!