Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bizonyos embereknek hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos embereknek hogy van idejük és energiájuk szeretői kapcsolatot is fenntartani?

Figyelt kérdés

Vagyis én még nem nősültem meg, de most is azt érzem alig jut időm dolgokra. Ha reggel elmegyek dolgozni, utána sportolni és estefelé hazaérek, csinálok magamnak valami kaját, megnézem az aktualitásokat, esetleg egy sorozatot és kész el is telt a nap. Szombaton meg általában elmegyek túrázni, grillezni haverokkal, vagy meglátogatom a szüleim és vasárnap, ami szabad, de akkor örvendek, ha egy kicsit pihenhetek.

Belegondolva, ha valakinek van felesége, akkor vele is kell foglalkoznia, ha gyerekei, akkor meg még inkább alig marad szabadideje. Hogy van még energiája szeretői kapcsolatot is tartani, mert az sem annyiból áll gondolom, hogy néha elmegy hozzá, lefekszenek és kész, mert ez az ingyenprosti kategória, hanem vele is kell programokat szervezni. Meg titkolni az egészet, az is mennyi fölösleges teher.



jún. 9. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8 egy 4 gyerekes nőről írtam, hogy hogy van ideje szeretőzni? Ez a fura.
jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4 és vagyok. Miért lettem lepontozva? Ha a gyerekek délelőtt oda van azo iba a feleség meg dolgozik akkor miért ne tudnék délelőtt a szeretőknek találkozni.
jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!