Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak hogy dontenetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy dontenetek ha kiderul felrelepett a feleség? Adnátok mégesélyt?

Figyelt kérdés

jún. 8. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magam alatt lennék, miközben kipakolnám az összes cuccát az ajtóm elé. Esélyt? Mire? Hogy újra megcsaljon? Esélyt inkább egy új nőnek kellene adni, aki jobban megbecsül engem és hozzá tesz az életemhez.
jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Én mégis úgy látom hogysokan együtt maradnak megcsalas után is. Mikor fiatal voltam akkor válás volt a jellemző de ma valahogy nem ez a trend
jún. 8. 21:33
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi de nőként kommentelem hogy megcsalni meg megcsalt félként lenni is ugyanazt gondolom mint itt fölöttem az egyik kommentelő. Manapság szinte mindenki hűtlen, kár kínlódni meg álmodozni arról hogy eljön az igazi akivel örök hűség lesz. Én is elengedtem ahogy a párom is, nekünk is rengeteg idő kellett ehhez. De “szerencsére” mi sokat tapasztaltunk az állandó hűtlen exekkel. A gyerekek végett már elnézünk egymásnak olyan dolgokat amiket fiatalabb koromba nem hittem volna hogy képes lennék és baleknak néztem aki ugyanígy cselekedett. De sajnos vagy nem sajnos én is és a barátnőim is, párom barátai is mind magunkon talasztaljuk hogy manapság ez az élet
jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolsó én is igylatom
jún. 8. 22:05
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
Persze kivétel nélkül minden ember megcsalja a másikat...
jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Több a félrelépés mint azt bárki is gondolná. És a legtöbben bármit is írnak itt nem rúgnak fel 10-20 éveket, a családot, ott a hitel a gyerekek, a biztonság. És sokan attól hogy félrelépegetnek, otthon még jól el vannak. Így a többségből szerintem nem lesz válás.
jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát én ismerek olyat aki nemhogy esélyt adott, hanem fél évig könyörgött, sírt az asszonynak, aki végül kibékült vele.

Mert hogy el volt költözve.

Mondjuk az úgy nem is megcsalás.

jún. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem kapna újabb esélyt én nem vagyok ennyire megbocsájto.


De láttam már rá 2 példát is igaz az közép suliban volt.


Szerintem ha a nő ilyet csinálni nem jó neki velem akkor meg hagyni kell hagy menjen. Csak azt sajnálnám ilyen esetben hogy több évet rá szántam és miért nem lépett le azonnal pár hónap után ha nem jó neki vmi.

jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szinte minden 40/50-es kollégámat csalja az asszonya 16-20 éves fiúkkal, én mindig lebeszélem őket a megbocsátásról, maguknak használnak, ha kipenderítik a luvnyákat, van, aki megfogadja, van, aki nem. Mindenki a saját kárából tanul.
jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Gyomorforgató, amilyen példákat itt olvasok. Remélem, azért még vannak normális nők is...

F

jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!