Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak hogy dontenetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy dontenetek ha kiderul felrelepett a feleség? Adnátok mégesélyt?

Figyelt kérdés

jún. 8. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
akit vinni lehet hadd vigyék
jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Minek adjak esélyt? Ha félrelépett annak oka van, előre kellett volna megbeszélni nem utólag. Ha nem akart előre sem beszélni, akkor utólag se akarjon.
jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor se adnátok esélyt ha még mindig nagyon szeretitek?
jún. 8. 21:01
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem/szeretet kevés ha egyoldalú ám...
jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
1 ik kolléga ma mesélt nekem hogy megcsalta az asszony. Aztmondta megprobaljak újjáépíteni a házasságot ad neki1 esélyt, mert annyira szereti hogy nem tudja csak ugy elhagyni. Akkor ez nem gyakori eset? Az a gyakori ha a férj egyből beadja a válót?
jún. 8. 21:07
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Van egy pár lökött aki ad esélyt az újabb megcsalásra nőben is, de normális ember kivágja mint a szart a hűtlen férget.
jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%

Tudja a férfi, hogy mi megy ma. Én is elnéztem a barátnőm hűtlenségét, mind, őszintén, mit érne el azzal ha szakítana, minden nő hűtlen, mindig jön egy jobb, a nők genetikailag hűtlenségre vannak beprogramozva, ezellen nem lehet mit tenni.

Most szakítana a pasi, találna egy másik nőt, az is megcsalná, megint szakítana, megint tálálna egy újabb nőt, az is megcsalná.

Erről ennyit, mi újra tudtuk építeni nagyon nehezen, főként az álláspontom, nézőpontom tett sokat hozzá, én elfogadtam, hogy minden nő ilyen, így hiába jönnek össze Annával, Krisztivel, Brigivel, azok is mind hűtlenek lennének, szóval....felesleges az egész, jó így.

jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy papucs kollégám.


A felesége 4x megcsalta őt, 2x a férje kollégáival, mármint mi 4-ről tudunk.


Mindig volt egy veszekedés aztán mindig együtt maradtak.


A gyerekeik mindig azt mondták nekik, hogy ők szeretik egymást együtt kell maradniuk.


Mikor kiderült a félrelépés a feleség mindig vett valamit a férjének, hol egy motort, vagy befizette magukat nyaralni vagy wellnessre.

jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Plusz amit hozzátennék, az, hogy ti férfiak, fogalmatok sincs, hogy mit művel a barátnőtök, feleségetek, azt hiszitek, hogy hűséges, azt hiszitek, hogy nem írogatnak titkon valahol valakivel, aki valóban ezt hiszi, az nagyin, de nagyon naív.
jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!