Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem több alkalommal ami nagyon nyomaszt de a viszonyt nem akarom megszakítani, ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, egy két évessel vagyok itthon, férjem külföldön dolgozik. 2 hónapot van kint, egyet itthon. Nagyon sok a stressz egyedül, magányos voltam és úgy alakult hogy a játszótéren összeismerkedtem egy vonzó apukával aki elvált, Viszonyom lett vele. Rendszeresen találkozunk amit nagyon élvezek és felszabadít, de gyomorgörcsöm van utána hogy mit tettem a férjemmel. Hogy számoljak el magammal?

N25


máj. 29. 08:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%

Kíváncsi lennék, hol találkozgattok.

Otthon, a közös lakásban?

A hitvesi ágyban sz.pkodod, ahol a férjed alszik 3 havonta?

Igazi gerinctelen féreg vagy.

Nem a sok stressz, vagy a magány miatt mentél bele, egyszerűen ilyen vagy, egy undorító lotyó

máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
63%

"ha tudni akarod akkor igen, a közös laklsban, esténként.

És tudod mit nem érdekel mit gondolsz, nem csak sz.pkodom, hanem nagyokat is k.félek vele, s.ggbe is engedem ha szeretné és az sem zavar ha belé élvez, imádom ha tele vagyok rakva. Igen ilyenek a nők valójában. fogadd el."


Korrekt kis üzenetet kaptam😊

máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
53%

Már kezdtem kicsit sajnálni a kérdezőt,amikor elolvastam a 32 -es választ.

A stílus maga az ember ugye....Az egyik unokatesómnak volt ilyen felesége,mondjuk ő üzletkötő volt,ennyit nem volt távol. Aztán egyszer pár órával előbb jött haza,mint várták..

Utána páran elbeszélgettek a harmadik féllel,hogy csúnya dolog volt a nejével szexelni...A nő pedig egy napot kapott arra, hogy eltűnjön a lakásból,de még a környékről is. Két táska cuccal költözött haza anyukájához, a kissé megtépázott pasija az életben nem kereste többé.És mivel a csak így mamahoteles lett, azóta - kb négy éve - egyetlen pasinak sem kellett.

máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az szép.

Gyomorgörcs mi?

máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel a "viszonnyal" az elvált apuka járt a legjobban.

Talált egy ingyen k.rvát, aki olyasmiket is megtesz, amit a prostik csak felárért🤣🤣🤣

máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
53%
A 32es válasz fényében kerdezőt nem igazán bántja a lelkiismeret, remélem egyszer random beállít a férj🙂
máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!