Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem több alkalommal ami nagyon nyomaszt de a viszonyt nem akarom megszakítani, ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, egy két évessel vagyok itthon, férjem külföldön dolgozik. 2 hónapot van kint, egyet itthon. Nagyon sok a stressz egyedül, magányos voltam és úgy alakult hogy a játszótéren összeismerkedtem egy vonzó apukával aki elvált, Viszonyom lett vele. Rendszeresen találkozunk amit nagyon élvezek és felszabadít, de gyomorgörcsöm van utána hogy mit tettem a férjemmel. Hogy számoljak el magammal?

N25


máj. 29. 08:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

Engem az is érdekelne, hogy ezek az együttlétek hogyan történtek, hiszen a férjed külföldön van, a gyereket hova tetted? Nagymama is partner a megcsalásban és vigyáz addig a gyerekre vagy tényleg eszméletlen gerinctelen vagy és a gyerek is ott volt a lakásban?


A lényegen mondjuk nem változtat, rettenetesen undorító, amit csinálsz.

máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell elszámolni önmagaddal hiszen nem tudsz/nem akarsz. Nem tudom mi vezetett el konkrétan idáig, de jobb lenne nektek külön. Persze tudom nem fogsz elválni és hiába is vetsz véget a viszonynak majd lesz más precedens rá a jövőben. A megcsalás tényleg gusztustalan dolog és nagyon szomorú mert egyértelműen nem vagy boldog és nem is leszel igazán soha. Menekülsz pontosabban más karjaiba. Ő pedig kihasználja.
máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
58%

Azért ne már csak a kérdezőt abriktoljátok. Én biztos vagyok benne, hogy neki is van kint szeretője, megcsalt már többször.


Az egész család mehetett volna külföldre és nemcsak ő egyedül.

Amikor eldöntöttétek, hogy csak ő megy már akkor zátonyra futott a házasság.

máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%

"Én biztos vagyok benne, hogy neki is van kint szeretője, megcsalt már többször."


Mitől vagy ebben annyira biztos? Nem mindenki gerinctelen féreg, van, aki kibírja a párja nélkül a találkozásig vagy megelégszik azzal, hogy kielégíti saját magát, ha már nagyon igényli.

máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha még feltételezhető is, hogy mondjuk a férje is megcsalja kint, az a kérdezőt mentesíti bármi alól?
máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen nem, el kellene válniuk. Vagy ki kellett volna mondani, hogy legyenek nyitott kapcsolatban.
máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%

De raersz felrekamatyolni egy keteves mellett. Menj el dolgozni.

Lathatoan nem vagy boldog, viszont kerdem en, 25 evesen miert nem valtoztatsz? Nem kell bennemaradnod, ha nem jo. Bar ehhez elobb kellett volna gondolkodnod.

máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
54%

Gyakorlatilag egyedülálló anyukaként neveled a gyereket, aki kb nem is ismeri az apját. Ami nem mentség, nem enyhítő körülmény, a megcsalás megbocsáthatatlan így is, ugyanakkor nem hiszem el, hogy ezt nem láttátok előre, hogy probléma lesz. A férjed vígan éli az agglegény életét 2 hónapig, garantálom, hogy neki is van ott alkalmi kapcsolata, mert miért ne lenne, neki is bizonyára rendkívül stresszes a munkája, a kintlét, távol barátoktól, családtól, hát hogy máshogy lehetne ezen javítani, mint hozzád hasonlóan.

Én a helyedben megkongatnám a vészharangokat a férjemnél, hogy márpedig jöjjön haza, ez így nem működik, keressen itthon munkát, te is visszamennél dolgozni esetleg, és akkor nem csak neki kell viselni az anyagi terheket, stb, de oldjátok meg, mert ez így, jelen formában nem is házasság és a gyereknek sem család. Vagy, ha ezt nem szeretnéd, akkor bizony válás. A gyerek nem lehet itt kifogás, úgyse ismeri az apját, te is már benne vagy az egyedülálló szülőségben, szóval igazából lényegi különbség a mostani életetekhez képest nem lenne. Max szabadon dughatnál, akivel akarsz, gyomorgörcs nélkül.

De nyilván te is ismered az észérveket, te is tudsz gondolkodni, hogy mik az opciók. Ha most kényelmes, akkor ne csinálj semmit, ne változtass semmin, aztán számolj el a lelkiismereteddel, ahogy tudsz.

máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
20%

Én ilyen felállásban nem is vállaltam volna vele gyereket. 2 hónap kint, 1 hónap itthon, ez minden, csak nem kapcsolat és nem normális családi élet.

Titeket miért nem vitt ki?

Na valyon...

Sok külföldön melózó férfit ismerek, akiknek kint ugyanúgy van párjuk a'zasszony mellett, úgyhogy szerintem a férjecskét sem kell sajnálni.

Sőt, ilyen felállásnál (többet van kit, mint itthon), szinte borítékolható, hogy neki is van valaki, vagy minimum prostizik (és mondom, ezt nem én találtam ki, hanem hasonló helyzetben lévő ismerősök mondták).

Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt ne lenne arra keret, hogy kivigye a családját is, ez nonszensz.

máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
51%

Ritka patkány egy cselekedet ez a részedről. Létezik ilyen?!

Én férfi vagyok. Nincs gyerekem, de olvasom sok helyen, hogy kb a wc-re sem tud elmenni az anyuka nyugodtan tőlük. És fizikailag, szellemileg annyira kikerültek az anyukák, hogy a fél párjukat odaadnák 5 perc nyugalomért.


Nőktől kérdezem, ha két gyerek totál lefáraszt, van még energiátok ilyenre amit a kérdező csinál/ír? Szerintem kicsit kamu a kérdés nem?

máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!