Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem több alkalommal ami nagyon nyomaszt de a viszonyt nem akarom megszakítani, ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, egy két évessel vagyok itthon, férjem külföldön dolgozik. 2 hónapot van kint, egyet itthon. Nagyon sok a stressz egyedül, magányos voltam és úgy alakult hogy a játszótéren összeismerkedtem egy vonzó apukával aki elvált, Viszonyom lett vele. Rendszeresen találkozunk amit nagyon élvezek és felszabadít, de gyomorgörcsöm van utána hogy mit tettem a férjemmel. Hogy számoljak el magammal?

N25


máj. 29. 08:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%
#20 Nem mindenki foglalkozik a gyerekkel úgy, ahogyan kéne. Rengeteg gyerek csak a CSOK miatt vagy azért születik meg, mert a szomszédnak is volt és akkor neki miért ne legyen ... stb. Sok helyen csak felnőnek a gyerekek, de nevelve nincsenek. Aztán az is lehet, hogy esténként, mikor leteszi a gyereket aludni, akkor jön a szerető. Aki csalfa, az mindig fog rá megoldást találni.
máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%
Ki vigyáz a gyerekre amíg a pasival vagy?
máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Kései Sirató ***** válasza:
42%

Neked kell tudnod, hogy mit szeretnél.

Lenne közös jövőtök ezzel a vonzó pasival? Ha igen, válj el!

Én nem ítélkezem annyira, mint a hozzászólók többsége. Nem lehet könnyű hónapokig egyedül lenni a kisgyerekkel.

Mellesleg tudjuk, hogy a szerelem nem ismer határokat. Beleszerettél, ugye?

máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
73%

"Nem lehet könnyű hónapokig egyedül lenni a kisgyerekkel."


Valóban nem lehet könnyű, de akkor el kell mondani a párjának és le kell zárni a kapcsolatot vagy el kell válni. Csak hát ugye akkor nem jönne lóvé, amit apu megkeres a külföldi munkával. Ebben az egészben az a gusztustalan, hogy valószínűleg gyakran beszélnek telefonon, talán még mondják is egymásnak, hogy hiányzol meg szeretlek, miközben az asszonyt itthon talán a közös ágyban reszeli egy másik férfi. Ne haragudj, ez nem ítélkezés kérdése, ez minden egészséges gondolkodású embernél kiverné a biztosítékot.

máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%

Már eldöntötted, hogy a viszonyt nem akarod megszakítani. És a férjedtől el akarsz-e válni? Lehet, hogy az lesz a legjobb, ha elváltok.

Itt majdnem mindenki tökéletesnek adja elő magát, közben meg tudjuk, hogy hányan lépnek félre. Nagyon hiteltelen a válaszok többsége.

máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
69%
#25 Szerinted rendben van amit csinál?
máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%

#25 Nyilván azok írnak ide és azok háborodnak fel, akiknek más az értékrendjük, tehát hűségesek. Én pl. soha senkit nem csaltam meg, mert rohadt szarul éreztem volna magam tőle.


Igen, rengeteg ember megcsalja a párját, de nem mindenki ilyen. És legyünk őszinték, ez a sztori még a megcsaláson belül is extrém, ugyanis a kérdező párja dolgozik, hogy nekik jobb legyen, anyuka meg unalmában másik fütyköst rángat. Bocsánat a kifejezésért.

máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
76%
#27 Köszönöm. Erről van szó.
máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
48%

#26


A kérdéseket nem azért írják ki a kérdezők, hogy minősítsék és alázzák őket, hanem azért, hogy segítsenek a válasz megtalálásában.

Visszamenőleg szerinted semmissé tudja tenni az által, hogy elolvassa, hogy nem helyes és elítélendő? Ha alázzátok, akkor varázsszerűen megváltozik valami a múltban, pl. megjavul a házassága és nem létezővé válnak a félrelépések?

Azért nem kell tovább anyázni, mert így is bűntudata van.

A férjét meg ő ismeri sokkal jobban, mint mi, sőt mi egyáltalán nem ismerjük. A való életben nem minden fehér és fekete.

máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
20 nem minden gyerek ilyen ragacs.
máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!