Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem több alkalommal ami nagyon nyomaszt de a viszonyt nem akarom megszakítani, ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, egy két évessel vagyok itthon, férjem külföldön dolgozik. 2 hónapot van kint, egyet itthon. Nagyon sok a stressz egyedül, magányos voltam és úgy alakult hogy a játszótéren összeismerkedtem egy vonzó apukával aki elvált, Viszonyom lett vele. Rendszeresen találkozunk amit nagyon élvezek és felszabadít, de gyomorgörcsöm van utána hogy mit tettem a férjemmel. Hogy számoljak el magammal?

N25


máj. 29. 08:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sehogy nem tudsz elszámolni ezzel. Megbocsájthatatlan amit tettél. Amit kiderül el fogtok válni, ez fix. Onnantól pedig kapkodhatsz, hogy tartod el magad. (Gyerektartás ide vagy oda).. Rendes állást nehéz lesz találni egyedülállóként kisgyerekkel amiből meg is tudsz élni.
máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 VadApuci válasza:
92%
amíg folytatod ezt a viszonyt, addig ez lesz. kivéve ha idővel már nem fog nyomasztani. ez emberfüggő, ki hogyan tud ezzel elszámolni magában ;)
máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
Tegnap még hármasozni akartak veled. Azóta egy nap alatt elvált az apuka? Gyorsan történnek a dolgok. Legalább a játszóteret ne írtad volna!
máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
30%
Ilyen viszonyokba nem szabad belekezdeni, ha nagyon hiányzik a szex, szedj fel valakit, dugjatok egyet, aztán viszontlátásra, a büdös életben nem derül ki, jobban fogod magad érezni, mindenki happy. De az ilyen hosszabb távú műsoroknál már az érzelmek is képbe kerülhetnek, meg előbb utóbb tuti le is buksz, nem szabad, hagyd abba.
máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

Ja értem. A férjed külföldi fizetése jó igaz. :D De közben meg mással dugsz. Ilyen undorító féregnek lenni... Gratula.


Ezért kell ővatosnak lenni a külföldi munkával. Vagy vinni kell a családot vagy nem menni. Esetek többségében ez a vége.

máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Miért éri meg a férjednek 2 hónapot kint dolgoznia és egyet itthon lenni? Nem talál itthon valami munkát amivel 3 hónnapot folyamatosan dolgozva megkeresi azt a pénzt, amit kint két hónap alatt?
máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Én ezt mélyen elítélem. Velem megtette a volt nejem úgy, hogy még nem volt közös gyerek. Amikor kiderült, elváltunk. Ennek 8éve. Nagyon mély depressziós lettem. Lefogytam 20kilót fél év alatt. Nem tudtam aludni, enni, gondolkodni. Random elbőgtem magam a munkahelyen, pánikrohamok törtek rám és olyan fájdalmat éreztem, ami mindennél szörnyűbb. 3évig teljesen bezárkózva éltem. Bő 8év telt el azóta és a mai napig nincs állandó párom és nem nősültem újra. Senkiben nem tudok már megbízni, ezért tartanak csak pár hónapig a kapcsolataim. Minden szavam igaz és nem kitaláció, erre megesküszöm.

Mindezek ellenére bátran le lehet húzni az értékelésemet, lesz@rom! Mert látom, hogy itt bátran lehúzzák azokat, akik azt írják, hogy ez gáz. Ez egy ilyen világ, ahol érdem, ha valaki félrekúr

máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg ez az egyik legaljasabb megcsalás. A párod kint melózik, távol a családtól,barátoktól azért, hogy keressen elég pénzt, hogy rendesen eltartson titetket. Erre te ezt csinálod? Nézzél tükörbe és köpd szembe magad. A férlekúrás helyett lehet dolgozni kellene elmenni és akkor nem kellene kint dolgoznia.
máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

"Hogy számoljak el magammal?"

Pl. kezdd azzal, hogy növesztesz egy gerincet, mert most láthatóan nincs. Tudod, hogy amit csinálsz, az nem tisztességes a férjeddel szemben, de mégis csinálod (és lemondani se akarsz róla), mert jól esik.

Itt nincs kompromisszum, vagy leállsz vagy nem. Ha leállsz, minden energiáddal azon kell legyél, hogy megjavítsd a kapcsolatot a férjeddel (eszedbe ne jusson elmondani neki, ez a te sarad, viseld a bűntudatod), ha meg nem, akkor borítani kell a bilit és felkészülni arra, hogy rossz világ jön rád egyedülálló anyaként. Mr. Játszótér csak addig lesz a képben, amíg könnyen dugható vagy különösebb bonyodalmak nélkül, ha már problémák is jönnek veled, rövid időn belül eltűnik majd, mondjon most bármit. Elvégre kinek kell szexen kívül másra egy olyan nő kisgyerekkel, akiben nem lehet megbízni?

máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
#9 ott a pont. mindent leírtál. magam sem tudtam volna szebben fogalmazni
máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!