Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek el engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el engedjem barátnőmet koncertre egy barátommal? én munka miatt nem tudok menni meg nincs is igazán kedvem

Figyelt kérdés

máj. 27. 14:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
86%

#19


Ha bízol a párodban akkor hagyod, ha meg akar csalni akkor is megcsal, ha tiltod vagy veszekszel vele, hogy el akar menni egy koncertre. Nem kell itt a rizsa, meg a felesleges mellébeszélés.

máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
19 es, igen elhiszem, olyan helyen helyzetben könnyen megtörténhet egy férfi és nő közt bármi
máj. 27. 16:04
 23/49 anonim ***** válasza:
21%

Én a #4 válaszoló vagyok.

Velem is "hasonló" történt mint a #19 válaszolóval.

Ezért vélekedek erről így, a srác a haverom volt, valahogy úgy hozta ki az élet, hogy elkisertem villamossal a barátnőjét pár megallóval arrébb....


A helyzetet leírni nem tudom, álltunk egymással szemben, és szavak nélkül jött....

Olyan forró és édes és kélyes smárolásban még azóta sem volt részem. Istenem, de finom smárolás volt, aztán titkos kis viszony lett, smárolgatás, üzenetek, közben a pasija nem sejtett semmit. Koncertre jártunk stb, aztán volt egy házibuli, ahol a srác észrevette a dolgot, de semmi nem volt, csak olyan félreérthetetlen pillantást vetettünk egymásra a lánnyal, ami felreérthetetlen volt, és akkor borult a bili.


Szakítottak, de a mi "kapcsolatunknak" is vége lett a lánnyal, a haverral is.


Nagyon könnyű hűtlenné válni, de az a csók.....de szép emlék istenem, mondjuk már vagy 10 éve volt ez az egész, de az a csók....25 évet simán odaadnék az életemből, hogy újra atéljek egy olyat.


Jó, persze vannak igazi jóbarátok is kérdező, lehet, hogy a barátnőd hűséges meg minden és semmi sem fog történni, de amúgy miért nem megy el inkább valamelyik barátnőjével?

máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
23as, igazából 2 olyan jó barátnője van, az egyik sajnos korházban van a másik meg dolgozik, ez a koncert ötlet nem volt tervezet dolog, úgy volt hogy senki nem megy
máj. 27. 16:18
 25/49 anonim ***** válasza:
15%

Ha 1 feltételem teljesülne,abban az esetben egy szavam nem lenne hozzá.


A haverom vegyen fel egy lakattal ellátott férfi erényövet a jelenlétemben.

Aminek a kulcsa egész végig nálam lesz.

máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudod neki megtiltani. Ha akar elmegy. Majd csak azt éred el, hogy megharagszik rád. Ha meg akar csalni meg fogja tenni és nem tehetsz ellene semmit sem.
máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
73%
hagyd menni
máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
41%

Én mint nő nem mennék el a pasim barátjával koncertre, nincs semmi keresnivalóm egy másik hapsival.

Értem én, hogy bizalom meg ne legyünk féltékenyek. De pont ezért féltékenységre sem adok okot a páromnak!

máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Történt köztük valami, vagy megcsalt már, hogy szerinted megcsalna? Vagy olyan rossz köztetek a kapcsolat? Esetleg te csaltad már meg és magadból indulsz ki?
máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
70%

"De pont ezért féltékenységre sem adok okot a páromnak!"


De nincs oka a féltékenységre, csak sok barátok köztöt nézett, és azt hiszi, hogy ha egy nő meg egy férfi egymás mellett áll, jönnek a "hormonok", és egymásra másznak.


Konkrétan riibancnak néz minden ok nélkül.

máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!