Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek el engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el engedjem barátnőmet koncertre egy barátommal? én munka miatt nem tudok menni meg nincs is igazán kedvem

Figyelt kérdés

máj. 27. 14:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem egy barátnővel megy? Amúgy sose értettem ezt az elengedni dolgot. Szerintem egy párkapcsolaton belül nincs ilyen. Mindenki oda megy ahova szeretne, miután mondjuk azt megbeszéli a párjával.
máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyasmi, nem létezik, hogy te elengeded. Nem a kutyád, se a gyermeked. Oda megy ahová akar. Amúgy se a koncerten fog félredugni hanem máshol. Vagy már hűtlen. De ha nem bízol benne akkor miért vagy még vele?
máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy elengedni? Ha el akar menni, akkor elmegy. Nincs szükség a te engedélyedre. Ne legyél lúzer aki ebből problémázik.
máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
20%

Csak a nők ennyire naívak, mégha sosem történt volna ilyen, koncert, buli, alkohol...hormonok, felfokozott indulatok, érzelmek....jah...🤔😅

1-2 ugrabugra, 1-2 kedves szó, az alkohol a legjobb síkosító két ember közt.

Én elengedném, ha az a barát fullfull meleg lenne, úgy semmi probléma.

máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
4 es, igen kicsit attól félek én is koncert, buli, alkohol...hormonok, felfokozott indulatok, érzelmek
máj. 27. 15:08
 6/49 anonim ***** válasza:
39%

#1

"Amúgy sose értettem ezt az elengedni dolgot. Szerintem egy párkapcsolaton belül nincs ilyen."

Mi? Nálatok nincs kikötve a konyhában? Akkor hogy biztosítjátok, hoyg nem szökik el meg van estére kaja?

máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%
És szerinted a párod annyit iszik, hogy ne legyen kontrollja? Mert az már alapból is gáz.
máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
28%

Tök mindegy mit csinálsz, ha akar félre dug úgyis...


Nem kell ehhez koncert. Ha már nem bízol benne, tedd ki, jobb egyedül mint felszarvazva.

máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
45%

Figyelj kérdező.

Soha nem fogod megtudni, hogy mi történt ott, ha nem vagy biztos magadban.

Más nézőpont :

Ha a lány kettyint egyet ott, vagy utána, akkor két lehetőség van :

1. Ha jobb volt neki a másikkal, akkor te a fejed tetejére állhatsz, akkor is fogja folytatni.

2. Ha szarabb lesz, mint veled, akkor meg rohan haza és ugrik a nyakadba.

És ez a realista hideg valóság.

máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
79%
Engedni? Kiskorú és a gyámságod alatt àll, vagy mi?
máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!