Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető elvesztése javít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető elvesztése javít vagy ront a házasságon?

Figyelt kérdés

Sokszor a szerető pótlék, megad olyat amit a feleség nem, nos ha a megcsalo elveszti a pótlékot akkor házasságra lehet olyan hatással is h feszultebb depresszziosabb lesz mert nincs a potlek ami megadja aztamire vágyik vagy javíthat a házasságán olyan szempontból hogy rajon egyedül maradt nem jó neki így és próbálja menteni a házasságát

Szerintetek melyik jellemzőbb?

Olyan esetre gondolok ahol a szerető elvesztése nem a lebukás miatt tortent



máj. 20. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy lesz depressziós 🤣

Újra bepróbálkozik a szeretőnél ha hiányolja a puncit, attól függ mennyire tudja hülyének nézni a másikat 🤡

Ha nem fogadja vissza, keres mást, és hülyít mást. Ennyi

máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem jobb lett a házasságom mióta szakítottam a szeretőmmel. Több időm van a férjemre és jobban el tudok vele beszélgetni, nem azon pörög folyton az agyam, hogy hogy szabaduljak írni a barátomnak.
máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Szerinted a csajodnak mennyi szeretője volt, aki jobb nálad? Mégis megtartott valamiért. Bár lehet a szeretőnek is jó ez, amikor nem vagy otthon jót eszik-iszik a hűtődből, a nőd pedig készít neki valami finomat, elég meg langylevest lök :P


https://www.youtube.com/watch?v=vLPYVi9ods0

máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 és ha szerető nélkül jobb, akkor miért volt eddig szeretod?
máj. 20. 20:30
 5/12 Kései Sirató ***** válasza:
56%
Javítani biztos nem javít, ilyenkor legjobb, ha új szeretőt keres az érintett.
máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
5) Vagy elvalik es mindenki megy a maga utjara...
máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Rosszabb. És általában olyankor keresnek új szeretőt. 😌
jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem se jobb se rosszabb.


Ha valaki szeretőt tart, az amiatt van mert megromlott a házassága. Ilyenkor nem lép ki a kapcsolatból, mert valamilyen okból nem tud, viszont a szerető eszköz és lehetőség. Így a másikat bánthatja, okot adhat az elhagyásra, de önmagát és az önérzetét kompenzálja ezzel a félrelépő. Tehát a szerető személye igazából lényegtelen, neki szerepe, funkciója van (ez pedig általában nem a szeretet).


Ha a szerető a megcsaló ráhatásán kívül kikerül a kapcsolatból akkor semmi sem változik. A megcsaló ugyanúgy egy nem működő kapcsolatban van és nem hajlandó ezért tenni; sem otthagyni nem hagyja a házasságát, sem megjavítani nem hajlandó. A legvalószínűbb tényleg egy új személy keresése.

aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
A szerető elveszítése javított a házasságomon, egyszerűen rájöttem, hogy nincs már, aki felvidíthatna, ezért gyorsan elváltam, mert beleőrültem volna, ha a férjem mellett kellett volna leélni még néhány tíz magányos évet.
aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább igyekeztem elfeljteni, ő akart anno véget vetni, és szarul esett.Amikor meg vége lett a "komoly" kapcsolatának újra felkeresett! Gondolkodtam irjak e nekipar hét után írtam.Kettőnk között erős szexuális vonzalom van, és ott folytattuk ahol anno abbahagytuk😄😂😌😌
aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!