Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha hirtelen tele lett közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hirtelen tele lett közös képekkel a pasi összes platformja, akkora nő hihetett nekem és azért mutatványozik most a családdal? vagy kimagyarázta magát a srác és lehordott engem mindennek?

Figyelt kérdés

Annyira nem volt célom, hogy meggyőzzem a nőt, csak egyszerűen gusztustalannak találtam ezt az egészet és úgy gondoltam, fordított esetben én is tudni akarnám, ha a férjem átverne. Csak tényeket közöltem fotókkal stb, hogy a férje megcsalta, miközben engem meg azzal hülyített, hogy független. Kamu névvel, kamu profillal és valószínűleg egy külön csajozós telefonszámmal. Még aznap mikor ezt megtettem, a srác összes platformjára közös képek kerültek ki és két hete az van kint. A kamuprofilja, amin velem levelezett és amit szintén kommunikáltam a feleségnek, azóta eltűnt az instagramról. A viberen is fotót cserélt meg mindenhol. Már nincs egyedüli kép.

Őszintén remélem, hogy a nő hitt nekem, mert így legalább lenne esély rá, hogy más nőkkel ne tudja ezt megtenni vagy sokkal nehezebb úton. Ez volt a fő oka, hogy szóltam, mert pont az ilyen nős pasikat szerettem volna elkerülni.



2023. okt. 4. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20 Nehezen tudom elképzelni, hogy akinek vannak érzelmei és emiatt van a párjával, az büszke lenne hogy vele maradt a pasi megcsalás után. Az ilyenkor kb letiltja. Nemhogy büszkélkedjen vele hogy vele maradt. Szerintem valami más kapcsolati formáról beszélhettek, bocs hogy ebben nincs tapasztalatom, se a többi baromságról amire igényetek van. Egyszer ki kellene próbálnotok milyen az ha szerelmes vagy.
2023. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerosi koromben is elterjedt ez a dolog, lebukas utan tomegevel rakjak ki a felesegek (es a ferjek is) a hesteg boldogok vagyunk, csalad szent, hurra egyutt nyaralunk kepeket. Holott a cegnel mindenki tudja, hogy Bela folyton csapja a szelet mas noknek, elvonulnak “kavezni” es a tobbi, amit nyilvan az asszony is tud hisz 20on ev utan nem lehet annyira melyen homokba dugva a feje, hogy ne erezzen valamit.
2023. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!