Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha hirtelen tele lett közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hirtelen tele lett közös képekkel a pasi összes platformja, akkora nő hihetett nekem és azért mutatványozik most a családdal? vagy kimagyarázta magát a srác és lehordott engem mindennek?

Figyelt kérdés

Annyira nem volt célom, hogy meggyőzzem a nőt, csak egyszerűen gusztustalannak találtam ezt az egészet és úgy gondoltam, fordított esetben én is tudni akarnám, ha a férjem átverne. Csak tényeket közöltem fotókkal stb, hogy a férje megcsalta, miközben engem meg azzal hülyített, hogy független. Kamu névvel, kamu profillal és valószínűleg egy külön csajozós telefonszámmal. Még aznap mikor ezt megtettem, a srác összes platformjára közös képek kerültek ki és két hete az van kint. A kamuprofilja, amin velem levelezett és amit szintén kommunikáltam a feleségnek, azóta eltűnt az instagramról. A viberen is fotót cserélt meg mindenhol. Már nincs egyedüli kép.

Őszintén remélem, hogy a nő hitt nekem, mert így legalább lenne esély rá, hogy más nőkkel ne tudja ezt megtenni vagy sokkal nehezebb úton. Ez volt a fő oka, hogy szóltam, mert pont az ilyen nős pasikat szerettem volna elkerülni.



2023. okt. 4. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, őt kéne megkérdezni.
2023. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ja lehet ezért tette ki a képeket igen. Bár ha elhagyja azzal jobban járt volna :D Én is tettem ki képet az exemmel mert tudtam hogy még az exével beszélget és jelezni akartam a csajnak hogy vagyok, de persze exem adatlapján ez nem jelent meg és azt hazudta hogy nem tudja úgy beállítani :D Közben meg csak nem akarta hogy tudja az exe hogy vagyok mert vissza akarta kapni
2023. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen biztos volt otthon egy nagy cirusz, amire a pasas fűt fát megigert ettől függetlenül, hogy mennyire szereti, ez a "bizonyíték" err a "nagy és kivételes szerelemre". Tiszta röhej
2023. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

A gyk-n valahogy minden ilyen sztori vége mindig ez lesz.

Hogy a pasik elkezdenek közös képekkel virítani miután le vannak buktatva.


Nálam teljesen máshogy sült el hasonlo.

2023. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4.Hogyan?
2023. okt. 4. 17:23
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Itt msr több ilyennsztori volt hogy a 3.beárulta a pasit a párjánál. És minden esetben ez a vége hogy a párocska kirak ezek után közös idilli képeket.
2023. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőm férje is mikor lebukott, rögtön tele a facebookja családi kepekkel Mintha ezzel jóvá lehetne tenni valamit.
2023. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%
Vagy mire èrted a hogyant?
2023. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8. Nem Te mondtad, hogy Nálad teljesen másképp végződött. Erre kérdeztem hogy hogyan
2023. okt. 4. 17:35
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Velem is volt egy ilyen. Beszélgettem egy csajjal, találkoztunk egyszer, kicsit smároltunk aztán amikor megtudta h van barátnőm egyből ment az árulkodás.

Csak azt nem tudta h egyedül őt hülyítem mert bnőmmel nyitott kapcsolatban vagyunk, csak annyira új volt ez a találka h nem beszéltem még erről vele róla. Kb 5 perc volt megbeszélni h mi volt és azóta is boldogok vagyunk.

Nagy kaland.

2023. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!