Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy menjek el éjszaka más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ElBacK kérdése:

Hogy menjek el éjszaka más nőhöz hogy ne gyanakodjon a feleségem?

Figyelt kérdés

Kioktatást nem szeretnék köszönöm!

Eddig még soha nem mentem el sehova 8 éve.. szóval igen csak gyanús lennék ..

Milyen ötleteitek lennének?



2023. aug. 7. 11:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
22%

Elmész a havertokkal sörözni, fröccsözni. "Annyira papucsnak néznek, hogy soha nem megyek el velük".

Ha szerencséd van, még meg is sajnál.

2023. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
70%
Remekül fognak nélküled is élni, válj csak el bátran. Ahogy előttem is írták,gyerektartás lesz, plusz nem tudjuk, mi közös, de lehet a ház felé, autó fele is. Ha nem is közösek ezek, még nagyon jó kis pénzeket fizethetsz így is a nejednek.
2023. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%

Hat esetleg vegyel ki szabit es oldd meg nappal.

Vagy ejszaka hivjon fel a haverod :

Szevasz en vagyok az Lajoska, lerobbantam Hatvanban Gyere mar ertem sos-ben mert nincs nàlam pénz

😄

2023. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
19%
A feleségeddel van szex? Mióta nincs? Neked lenne hova menned válásnál?
2023. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 gabor49 ***** válasza:
61%
minek vagy nős? jobban tenned ha elvalnal
2023. aug. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
44%
Akár az én férjem is lehetnél. Van olyan élethelyzet, amikor a megcsalás nem megcsalás. Nálunk évek óta nincs szex, valóban nagyon nehezen boldogulnánk a gyerekkel anyagilag, ha elválnánk, nem véletlen halogatjuk évek óta. De hozzá kell tenni, ő se járna túl jól, max.albérletbe mehetne, mert a ház örökölt vagyonom. Albérletre nem elég a fizetése vagy az autóról kéne lemondania, mert autót és albérletet nem tudna fenntartani, akkor meg a gyerekkel való kapcsolattartás nehéz lenne. Azért gyerekesként nem lehet akármilyen lyukat kibérelni, minimum kell egy gyerekszoba. Nincs ennyi fizetése. Másik opció, hogy menjen a nőhöz, ha van neki. Nem kell velem jótékonykodni, én meg leszek, eladom vagy kiadom a házrészt, de ez nem élet így, külön emeleteken létezünk, elmegy az életem és nem tudok így párt keresni. Engem nem azért zavarna, hogy lefekszik mással, hogy az megcsalás, a mi viszonylatunkban nem az, kimondottan is tudjuk, hogy miért nem váltunk el, amúgy voltam én is mással és nem azért nem vagyok már, mert megcsalás, hanem mert azzal nem lehettem, akit igazán szerettem. Nem bánnám, ha lenne valakije, lenne hova mennie és új èletet kezdhetnénk. Én párt nem akarok, mert akit szeretek, az nem akar engem, de akkor is borzasztó így élni. Pedig nincs veszekedés, csak borzasztó azért együtt élni a másikkal, mert nincs hova mennie. Ki nem raknám soha a gyerekem apját, ha nincs hova mennie, nem is tudnám megtenni soha.
2023. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
87%
26#-os, de akkor a te férjednek nem kell hazudnia neked. A kérdező hazudni szeretne,tehát ott még nincs ilyen rossz a kapcsolat,mint nálatok.
2023. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
73%

#27

Biztos az a jobb kapcsolat, ahol hazudni kell és megcsalás van?

2023. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
26%
Mit melózol? Ha olyan a munkád akkor ahoz is lehetne kötni
2023. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

# 28 nem így értettem,csak a kettő közti összefüggésre próbáltam rámutatni.

(27 voltam)

2023. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!