Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kamuzzak a páromnak, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kamuzzak a páromnak, hol leszek?

Figyelt kérdés
Éjjel egy másik pasinál leszek, és már le is van beszélve, hogy nála alszok. Mit mondjak a páromnak, hová megyek, és miért nem leszek otthon éjjel? Ha azt mondom, hogy a szüleimnél, vagy családi vészhelyzet, akkor félek rájuk kérdezne, és lebuknék. Nem akarom megcsalni, csak egy egyéjszakás kalandot, félrelépni egyszer, és annyi. Ebben nincs semmi nagy ügy szerintem.

2021. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

mert az egyszeri félrelépés nem megcsalás?


Az igazat.. remélem kiderül és kivág téged.

2021. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás, ha nem derül ki. Már lefeküdtem 2 másik pasival is, de csak egyszeri alkalmak voltak. De már többre vágyok, hogy valaki öleljen, csókoljon, szeressen, azt megkapom ma éjjel remélem. Ez már köztünk a párommal amúgy sem működik annyira.
2021. jún. 19. 16:09
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás kaland is megcsalás. Másrészt ha nem nagy ügy, miért nem mondod el neki az igazat? Ó, várjunk csak...

N

2021. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd ott. Tá-dá.
2021. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem megcsalás, ha nem derül ki."


XD


Ez engem az általános iskoláskori önmagamra emlékeztet! Ha nincs az ellenőrzőben az 1-es akkor nem is kaptam 1-est! Oh, girl! Annyira kislány vagy még!

2021. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
99%
Nehogy megmondd neki az igazat, hogy lefekszel egy pasassal! Hazudd inkább, hogy pézért kielégítesz 10-15 vadidegent, ezért nem leszel otthon az éjjel. Mennyivel stílusosabb és mennyivel jobban illik a személyiségedhez!
2021. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Minek etetitek az incel trollt? Nem egyértelmű, hogy a kérdést egy férfi írta ki?
2021. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a Bazsi
2021. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg neki az igazat. Ha szerencséd van, poénra veszi, ha nem, akkor pedig azt kapod, amit megérdemelsz.


Jelenleg egy r.banc vagy.

Ha egyedülálló lennél, akkor pedig csak egy ember, aki megéli a szexualitását. Számodra semmi különbség??

2021. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Persze, másnál sosem fordul elő, hogy kihűl egy kapcsolat, és felpezsdítik kicsit a szexuális életüket, hogy ne zavarodjanak meg. Ez teljesen normális dolog, nem én vagyok az első. Ha a párom is akarna szexelni mással, én beleegyeznék, sőt, ha kiderülne, hogy már meg is csalt, akkor sem izgatna. Félek ez fordítva lenne az ő esetében. Nem akarok szakítani, mert sokáig jól működött, és mindketten sokat fektettünk ebbe a kapcsolatba. Csak így nem lehet szakítani egyről a kettőre.
2021. jún. 19. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!