Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kamuzzak a páromnak, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kamuzzak a páromnak, hol leszek?

Figyelt kérdés
Éjjel egy másik pasinál leszek, és már le is van beszélve, hogy nála alszok. Mit mondjak a páromnak, hová megyek, és miért nem leszek otthon éjjel? Ha azt mondom, hogy a szüleimnél, vagy családi vészhelyzet, akkor félek rájuk kérdezne, és lebuknék. Nem akarom megcsalni, csak egy egyéjszakás kalandot, félrelépni egyszer, és annyi. Ebben nincs semmi nagy ügy szerintem.

2021. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek a tiédhez hasonló esteben párterapeutához járnak, sikertelen terápia esetén pedig elválnak.


Te, kérdező, mikor akarsz felnőni?

2021. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha kihűlt a kapcsolatod és ennyiszer megcsaltad már, inkább szakíts vele, hadd találjon olyat, aki megbecsüli.

Kíváncsi lennék, fordított esetben is, ha a párod szexelne mással egyszer egyszer, akkor is azt mondanád-e, hogy nem megcsalás.

Szánalm.s vagy így.

2021. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

De hát láthatólag nem működik a terved, hiszen te mondtad, hogy már volt más is előtte, és még mindig nem oldódott meg a probléma, mert szükséged van ismét másra.


Én azt mondom, ha ennyire nyitott vagy az alternatívákra, akkor most keress egy nőt, ne pasit. Ajánld fel a 3-ast és ha bejön akkor beszélj vele a nyílt kapcsolat vagy párcsere, esetleg swinger klub ötletéről.

2021. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen kérdést felesleges itt feltenni, itt csak tizen/huszonéves gyerekek vannak, meg 30 feletti aggszüzek :D

Persze ez egy kamu kérdés, ha annyi eszed sincs hogy kitalálj valamit, akkor hagy a francba az egészet.

2021. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De mit tudjak kitalálni? Tudja, hogy nappal dolgozom, hétvégén pedig egyáltalán nem, és mégcsak barátnőim sincsenek, hogy azt mondhassam velük megyek szórakozni. Hagyjatok már a kamu duma dologgal, mindenkinek pont ez a szándéka. Persze valószínűleg azt kell mondanom, hogy a szüleimet látogatom, csak akkor velük is meg kell beszélnem, hogy ha rákérdez, mondják, hogy ott voltam náluk. De akkor ők is kérdezősködnek majd, és anyámban meg nem bízok meg. De kitalálok valamit, ígyis-úgyis. Nem érdekelnek a ri**nc vélemények, mert más is ezt csinálná, ha rossz lenne a szexuális élete. Nem én vagyok az első és az utolsó sem, és pár kalandtól nem leszek ri**nc. Örülök, hogy ti tökéletesek vagytok.
2021. jún. 19. 17:04
 16/32 anonim ***** válasza:
98%
Fuh g*ci gerinctelen de buta vagy. Vagy írtó kamu a kérdés, de még annak is szar.
2021. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nyugtatod magad, hogy más is ezt tenné. Meg azt írtad, hogy nem lehet egyik pillanatról a másikra szakítani. Mások márpedig ezt teszik.


Melyik “mások”-hoz szeretnél hasonlítani?


Egyébként komolyan gondoltad, hogy GYIK -en kapsz “rendes” választ? Keresgélj a viszony.hu-n öteleteket.

Ha meg kamu a kérdés, akkor meg élvezd a műsort...

2021. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
98%
Most vetettem véget a 10 éves kapcsolatomnak, mert rájöttem, hogy menthetetlen. Már jó ideje tudtam, nehéz volt meglépni, de meg kellett tenni. Eközben nem alukáltam más fasziknál, eszembe se jutott volna a megcsalást legitimálni ilyen-olyan mesékkel. Ha valakinek van gerince, akkor nem úgy viselkedik, mint te, hiába nyugtatgatod magad. Egy gyáva gyenge ember vagy, ennyi. A végén úgyis te fogod magad nyomorultul érezni, de hajrá.
2021. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%

Kérdező... Istenem, de jófej vagy! Adsz "elhajlási engedélyt is a párodnak?! (Ld: Nem zavarna téged ha mással is csinálná).


Ha én lennék a párod, már nem lennél a párom. Kihajítanálak, hogy szétszállsz. :)))


Az nem fordult meg a fejedben, hogy közöld vele hogy helóka-nyalóka, mire volna igényed kapcsolaton belül? Hogy rávezesd hogyan lehetne jobb a kapcsolat? Vagy ha menthetetlen, akkor ilyen nehéz elmondd neki hogy vége van? Vagy odáig már nem ér fel az eszed? Hagyjuk is...

2021. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél ki szabit és csald meg nappal.
2021. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!