Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kamuzza azt hogy családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuzza azt hogy családot akar, ha közben mégsem?

Figyelt kérdés
Azt hangoztatja, hogy neki gyerek kell meg család, de közben száll virágról virágra.
2020. jún. 9. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert pofázni baromi könnyű dolog, az meg nyilván jobban hangzik, hogy az igazit keresi és így könnyebben bejut a naivabb nőcskék bugyijába, mint ha tiszta lapokkal játszana. Teljesen mindegy mit mond és miért, a tetteket kell nézni, egyedül az számít.
2020. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy maga mellett tartson minél több ideig
2020. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak azért kell neki a gyerek, hogy érezze, hogy letett valamit az asztalra. Mint ezer más férfinak és nőnek. A felelősség amivel jár az nem kell, a munka amit bele kell fektetni, a személyiség amit ki kell hozzá alakítani az nem kell. Csak az a néhány vállveregetés amit megkap a gyerek miatt ha már másban nem tud kiemelkedő lenni.
2020. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Három napja engem is feleségül akart venni az exem akivel két éve már nincs semmi és gyereket akart. Nem rég talalkoztunk volt szex önkényesen belem ment...és hogy ő elvesz feleségül, velem szeretne élni. Eltelt három nap kb azt se kérdi meg hogy vagyok. Na erről ennyit.
2020. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzam is visszatért az ex évekkel később mert nem talált jobbat, hogy feleségül vesz és gyerek...mert már nem akar tovább keresgelni én jó leszek,mert mindig mellette álltam a rosszban. De meg mielőtt újból járni kezdtünk volna, és csak alkalminak indult(mert két év szünet volt azért közben mindig megtalált szexre) belem ment és mondta tartsuk meg a gyereket. Persze bevettem esemény utanit. Majd két hét múlva mondta hogy akkor járjunk. Majd két héttel rá,hogy feleségül akar venni és gyereket akar. Eljegyzett, 3het múlva kirakott mert talált jobb csajt. Erről ennyit.
2020. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!