Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kamuzzak a páromnak, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kamuzzak a páromnak, hol leszek?

Figyelt kérdés
Éjjel egy másik pasinál leszek, és már le is van beszélve, hogy nála alszok. Mit mondjak a páromnak, hová megyek, és miért nem leszek otthon éjjel? Ha azt mondom, hogy a szüleimnél, vagy családi vészhelyzet, akkor félek rájuk kérdezne, és lebuknék. Nem akarom megcsalni, csak egy egyéjszakás kalandot, félrelépni egyszer, és annyi. Ebben nincs semmi nagy ügy szerintem.

2021. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Jó, majd én eldöntöm, hogy mi lesz a vége. Egyelőre teljesen el van a sztorimmal, hogy a szüleimet látogattam. 😏 Fantasztikus volt az éjszaka, nagyon boldoggá tett a másik férfi. Megfontolom mindenképp, hogy bevegyünk 3. nőt, vagy férfit, esetleg tudatosan rávezetni, hogy megcsaljon engem. Ha belemegy, akkor én is elmesélem a dolgaim, és nem lehet mérges rám, mert úgy fifty-fifty a dolog.
2021. jún. 20. 12:25
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha boldoggá tett téged a másik férfi, ha már incelként kamu kérdéseket írsz ki, és beláttad, hogy úgysem lesz barátnőd, legalább találtál magadnak egy férfit, aki boldoggá tett ^^
2021. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!