Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha fiúként a megcsalásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként a megcsalásos szakítás után két hónapja szinte minden éjszaka sírva alszom el, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Gyakran eljárok itthonról, tanulok, dolgozom, bulizom... De ő életem első szerelme, és rettenetesen hiányzik. Gyűlölnöm kéne, amiért ilyet tett, de nem megy.
2016. febr. 8. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem gáz.

de ne feledd, hogy megy tovább az élet és lesz még jobb is.;)

2016. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fish1 ***** válasza:
39%

Attól függ, meddig tartott a kapcsolat.

Ne süllyedj az önsajnálatba, mert az nem segít, hanem csak még lejjebb ránt.

Tedd rendbe magadban a dolgokat. Ha megcsalt a párod, annak oka volt. Nyilvánvalóan valami nem működött jól a kapcsolatotokban, valamit nem kapott meg, amit szeretett volna. Ezek a dolgok általában úgy történnek meg, hogy vannak előjelei.

2016. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert ha valami nem jó a kapcsolatban, akkor eljátszod, hogy minden tökéletes, mindennél jobban szereted a másikat, aztán hopp, megcsalod? Lehet szólni, végső esetben szakítani.
2016. febr. 8. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
2-es szerintem marhaságot beszélsz. A szakításnak lettek volna értelmes okai, a megcsalás nem mentség semmire.
2016. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem valamit félreértettetek.

Nem, normál esetben egy ember nem játssza el, hogy minden jó, amikor közben nem. De ha mégis megtenné, szerintem észre lehet venni azt, hogy valami nem stimmel. Egyszerűen csak érzed, hogy valami nem olyan, mint volt, nem olyan, mint kellene. Ez rengetegféleképpen megmutatkozhat: pl. elmaradnak az apró érintések, ölelések, nem olyan a szex, mint volt, ha valamit kérdezel, kitérő választ ad, vagy sunnyog, stb. Sorolhatnám napestig. Persze olyan is van - mert láttam már - hogy már tök egyértelmű, hogy a másik félrejár, de a párja nem akarja észrevenni a dolgot, mert fél a fájdalommal való szembenézéstől.

Igen, nyilván szólhatna a másik, ha valami nem jó neki, ez lenne a normális, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen. Valamilyen szinten neked is foglalkoznod kellene vele, vagy azzal, ha látod vagy érzed, hogy valami nem olyan...

#4: nem, nem marhaság. Az a helyzet, hogy vannak olyan emberek, akik gyávák ahhoz, hogy odaálljanak a párjuk elé, és azt mondják, hogy figyelj, ez és ez nem tetszik nekem, tudunk-e rajta változtatni? Az ilyen emberek inkább kisunnyognak a kapcsolatból, esetleg olyan módon, hogy megcsalják a párjukat. Akkor úgyis borul minden, amikor kiderül és elkerüli azt a helyzetet, hogy kimondja, hogy részéről már nem működőképes a dolog. Más kérdés, hogy egy megcsalással lejáratja magát és a társának is fájdalmat okoz. Ha nem derül ki rögtön, akkor meg rágni fogja magát rajta, ami szintúgy érezhető és látható.

2016. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem, hogy ha tudja hogy egy gyáva szemétláda, akkor minek megy bele egy párkapcsolatba..
2016. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak légy erős és ne keresd fel! Hidd el jobb lesz egy idő után. Nyilván oka volt annak, hogy megcsalt de kezelhette volna ember módjára a problémákat úgy, hogy téged közben nem aláz meg és nem hazudozik össze vissza! Az ilyen emberekkel jobb nem kezdeni hidd el!
2016. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Cuki vagy.

N

2016. febr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
ez már depresszió határa, :((((
2016. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Gáz.viselkedj férfiként és iddlemgad a sárgaföldig.
2016. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!