Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm szerelmes a sógoráb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes a sógorába! Borítsam a bilit?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátnők vagyunk, és most jöttem rá hogy klinikai eset. Szerelmes volt egy pasiba, (aki nem mutatott érdeklődést iranta) és összejött a srác bátyjával. Akkoriban volt egy kósza gondolatom, hogy ez nem őszinte, de elhessegettem. Ez már 6 éve történt. És most vallotta be nekem, hogy mindezt azért csinálta hogy a srác közelében legyen és elhódítsa. (Ami esélytelen, mert full szerelmes a feleségébe) De a barátnőmet ez nem érdekli, képes lesz leélni az életét ebben a rögeszmében, hogy ő egyszer megszerzi.


Szóljak a pasijának, sógorának, feleségének?


Tudom hogy ne keverjem az ő életük, de ha most borul a bili akkor talán még lesz esélye az életben normális kapcsolatra családra. De így ebben a felállásban csak elszúrja az életét és ki kellene zökkenteni.


De egy kicsit meg is vagyok rémülve tőle. Hogy épeszű ember ilyet nem csinál és sztem pszihcopata.



2023. jún. 21. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem a Te feladatod lenne ..
2023. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát Te nő vagy és a barátnődről írsz (mert barátnőt férfiként is írhatsz, nem mindegy).

Én a helyedben a barátnőddel beszélnék és nem borítanék, ez nem a Te dolgod. Egyébként ilyenkor szokott a "borító" szokott kellemetlen helyzetbe kerülni.

2023. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak megszakítanék vele mindenféle kapcsolatot,letiltanám mindenhonnan.

Az ilyen tényleg egy pszichopata

2023. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

pontosan, téged fognak hülyének nézni.

tegyük fel vázolod a szitut a srácnak

szerinted csak így bemondásra elfogja neked hinni hogy 6éve csak azért van vele a barátnője mert szerelmes az öccsébe és a közelében szeretne lenni?

téged fognak klinikai esetnek nyilvánítani, esetleg még az is megfordulhat a srác fejében hogy szeretnél tőle valamit azért próbálod ellehetetleníteni a kapcsolatukat.

2023. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Faggasd ki újra a csajt. Hogy miért meg hogyan stb. (mintha annyira kíváncsi lennél rá megint) és kapcsold be a hangrögzítőt. Úgy lesz bizonyítékod. És utána próbáld megmutatni a párjának. És utána az ő dolguk hogy mit fognak/fog kezdeni vele.
2023. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
6 éve van együtt egy pasival, csak azért, hogy a pasi testvére közelében legyen? Elmebeteg. Viszont nem a te dolgod ebben beleavatkozni, láthatóan a kiszemeltje le se sz..ja, egyedül a párját sajnálom, hogy egy ilyen nővel van. Hogy tud mégis ennyit színlelni?
2023. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi igazatok van, hogy én leszek a szar, ha vázolom a szitut. Kivéve ha valóban hangrögzítőre veszem.


Hogy tud ennyit színlelni? A nők mindenre képesek (mondom ezt nőként), de az elmebeteg nők még annál is többre.. Most mesélte el azt is, hogy pár éve szerelmet vallott a sógorának ittasan, de aztán kimagyarázta, hogy csak poénkodott...


Viszont azért érezném korrektnek ha borítanék, mert elkezdte fúrni a sógora házasságát. A csajról terjeszt dolgokat a férjnek. Teljesen mindegy hogy igaz-e vagy sem, de a szándék a lényeg... hogy éket verjen közéjük.


Ha a bnőm oldalát nézem akkor meg ki kellene rángatnom ebből a lehetetlen helyzetből, mert nem áldozhat be több évet erre.

2023. jún. 21. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

#5 vagyok

Én azt mondom erre az utolsóra amit írtál hogy itt már tényleg kell az a hangrögzítő xdd

Hajrá!

2023. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

hát

nem tudom mennyire vagytok jóban, de ez ahogy olvasom nem egy friss barátság, én képtelen lennék így alátenni egy gyerekkori barátomnak.

elmondanám neki a véleményem a dologról, de eszembe nem jutna odamenni a párjához és borítani a bilit, semmi közöm az egészhez.


bár nekem az is fura hogy ennyi idő után jösz rá hogy milyen

2023. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem!!!
2023. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!