Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az úgy elég meredek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy elég meredek hogy folyamatosan megcsal? És közben meg “szerelmes”?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt..kb 1 hónapja csinálja ezt velem. Én amúgy még szűz vagyok (minden volt csak konkrét szex nem) DE közben meg jár egy konkrét nőhöz akinek már gyereke van kefélni. Még ezt is elnéztem eddig neki..mert mondom vannak szükségletei amiket még velem nem élhet meg…mert még félek az egesztől. És igazából nem mondta el ezt de tudom egy hónapja.


Nem is ez bántott igazán meg, hanem véletlenül nyitva hagyta a teloját…és folyamatosan azt látom hogy engem ócsárol..közben annak a csajnak meg nyalizik a hátam a mögött. Ma már konkrétan így rá kérdeztem (direkt így csak lazán) hogy amúgy miért nem tud várni egy picit és miért ilyen szemét görény és direkt ki is nevettem :d


Erre ő “tényleg van köztünk valami azzal az y nővel, de te vagy életem szerelme, ha megkaplak nem kell soha többé más” meg sírva kért bocsánatot.


Ez a tipikus sablon szöveg is szarul esett de csak nevettem és eljottem tőle otthonról (kicsit veszekedtunk is) szóval érzelmileg teljesen kihasznál és minden hogyan is. Nagyon toxikus a kapcsolat mert én itthon konkrétan sírok a fájdalmakban….de aztán olyan jól elő tudja adni a hazugságait(vagy én nem tudom mik ezek) hogy egyből mindig 3 napra rá megint szerelmes leszek belé ( de 1 nap alatt elb..s mindent)


Már amúgy nem egyszer játsza ezt velem full se veled se nélküled az egész. Ő nélkülem annyira szarul van hogy apámnak szól meg ilyenek hogy látni akar meg anyámnak mi ez az egész? Kozben a szüleim is bírják (anyám annyira nem) de még anyám is engem csesztet hogy “döntsem el komolyan akarom e a srácot vagy hagyjam ott”


Azt érzem senki sem szeret csak egy hús darab vagyok..de közben ez a srác meg pont tudja a gyengém és kb ezzel szopat..teljesen manipulál vagy én nem is tudom mit csinál.


A kérdés ezek után adjam neki oda magam? Vagy inkább egy g..i nagy pofon és cső isten veled..vagy hogy szívassam meg én? Na ezek az érzések vannak bennem.


Nem kell privát így is tele van az a bizonyos nem létező én 19 N 25f 30n


2023. ápr. 22. 04:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Vagy inkább egy g..i nagy pofon és cső isten veled" - Mindeképp ezt!!! Aki valóban szeret, az képes várni rád, ennyi az egész. Tiltás mindenhol, aztán menjen jó messzire.
2023. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ez durva.
2023. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
92%
"mert mondom vannak szükségletei amiket még velem nem élhet meg" - ez mi amúgy? Ez mi? Ezt hogy gondolod? Nincsenek olyanok, hogy "szükségletek", ilyen nincs. Az ember nem egy állat, aki nem tudja kontrollálni magát. Ennyi erővel egy 16 éves srácnak is vannak "szükségletei", mégsem répázza meg a 15 éves barátnőjét, ha az szűz akar maradni.
2023. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
86%

Nem érdemel meg téged a srác. Így nem kell neki oda adni magad.

Sajnálom, úgy kell dönteni, hogy a legjobb legyen

2023. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
g.ci nagy pofon és cső.
2023. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz az csak téged minősít
2023. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek köze sincs a szerelemhez, röhög rajtad a hátad mögött. Lapát, gyorsan!
2023. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges sztori. Azt mondod téged ócsárol a hátad mögött, vagyis napi szinten megaláz.

Plusz még te is megalázod magad, mert szerinted az oké, hogy más nőhöz jár kettyinteni.

Felelőtlen felfogásotok van mindkettőtöknek, az érzelmi intelligenciátok, az önbecsülésetek és az erkölcseitek a béka feneke alatt.

Azért akar megduugni, mert szűz vagy, párszor megpocsékol, aztán mehetsz majd amerre akarsz, közben röhög rajtad a hátad mögött a másik nővel.

Miért nincs neked semmi önbecsülésed, mondd már?

2023. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez mondjuk nem tini párkapcsolat, hanem felnőtt. Rossz kategóriába tetted.

19 évesen már nagykorú vagy.

2023. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen legyen több eszed, hogy ott hagyod.
2023. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!