Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az úgy elég meredek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy elég meredek hogy folyamatosan megcsal? És közben meg “szerelmes”?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt..kb 1 hónapja csinálja ezt velem. Én amúgy még szűz vagyok (minden volt csak konkrét szex nem) DE közben meg jár egy konkrét nőhöz akinek már gyereke van kefélni. Még ezt is elnéztem eddig neki..mert mondom vannak szükségletei amiket még velem nem élhet meg…mert még félek az egesztől. És igazából nem mondta el ezt de tudom egy hónapja.


Nem is ez bántott igazán meg, hanem véletlenül nyitva hagyta a teloját…és folyamatosan azt látom hogy engem ócsárol..közben annak a csajnak meg nyalizik a hátam a mögött. Ma már konkrétan így rá kérdeztem (direkt így csak lazán) hogy amúgy miért nem tud várni egy picit és miért ilyen szemét görény és direkt ki is nevettem :d


Erre ő “tényleg van köztünk valami azzal az y nővel, de te vagy életem szerelme, ha megkaplak nem kell soha többé más” meg sírva kért bocsánatot.


Ez a tipikus sablon szöveg is szarul esett de csak nevettem és eljottem tőle otthonról (kicsit veszekedtunk is) szóval érzelmileg teljesen kihasznál és minden hogyan is. Nagyon toxikus a kapcsolat mert én itthon konkrétan sírok a fájdalmakban….de aztán olyan jól elő tudja adni a hazugságait(vagy én nem tudom mik ezek) hogy egyből mindig 3 napra rá megint szerelmes leszek belé ( de 1 nap alatt elb..s mindent)


Már amúgy nem egyszer játsza ezt velem full se veled se nélküled az egész. Ő nélkülem annyira szarul van hogy apámnak szól meg ilyenek hogy látni akar meg anyámnak mi ez az egész? Kozben a szüleim is bírják (anyám annyira nem) de még anyám is engem csesztet hogy “döntsem el komolyan akarom e a srácot vagy hagyjam ott”


Azt érzem senki sem szeret csak egy hús darab vagyok..de közben ez a srác meg pont tudja a gyengém és kb ezzel szopat..teljesen manipulál vagy én nem is tudom mit csinál.


A kérdés ezek után adjam neki oda magam? Vagy inkább egy g..i nagy pofon és cső isten veled..vagy hogy szívassam meg én? Na ezek az érzések vannak bennem.


Nem kell privát így is tele van az a bizonyos nem létező én 19 N 25f 30n


2023. ápr. 22. 04:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Erre ő “tényleg van köztünk valami azzal az y nővel, de te vagy életem szerelme, ha megkaplak nem kell soha többé más” meg sírva kért bocsánatot."


Ez nem egy roma csávó? Azok ilyen nagy színészek, hogy lehazudják a csillagokat is neked az égről, meg közben életművészek, mert párhuzamosan több nőjük van folyamatosan.

Amúgy azt mondtad, hogy aktuson kívül mindent csináltok, tulajdonképpen 99%-ban mindent megkap tőled, tehát kielégül, mégis van egy élettársa melletted, ha te a barátnője vagy.

Lehet, hogy amott a gyerek is az ő gyereke ám. 😂

2023. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem roma..és ez hülyeség. Na de amúgy szerintem én ezt nem folytatom tovább..legalábbis ebben a formában nem fog menni ez így tovább. És már kezdek nagyon haragudni is rá..de közben meg itt vagyok 19 éves...és ennyire közel meg senkit nem engedtem magamhoz...tiszta szopó az egész amúgy.
2023. ápr. 23. 00:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy teljesen normálisnak tartod, hogy a pasidnak van egy dugópajtija is melletted.

Ez csak akkor lenne normális, ha előre megegyeztek, hogy nyitott kapcsolatban lesztek.

Javaslom mondd is meg neki most, hogy mivel neki van egy nője melletted, neked is lesz egy dugópajtid mellette.

De mondd meg neki, hogy ez teljesen normális dolog, hiszen neked is ő az életed szerelme. 😂

2023. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem is ez bántott igazán meg, hanem véletlenül nyitva hagyta a teloját…és folyamatosan azt látom hogy engem ócsárol.."

Miket írt rólad a hátad mögött, kíváncsi vagyok!

2023. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Csak párat írok le..nem nagyon fogja vissza magát amúgy “buta vagyok, tapasztalatlan de ő engem nagyon szeret úgyhogy tartsa ezt tiszteletben a nő, akkor hogy én önimádó vagyok :’d holott alig van onbizalmam..és én vele nem foglalkozok (nem is értem), meg hogy én nem kísérem el sehova orvoshoz ÈN leszarom őt, szóval nem érti miért vagyok meglepődve..utána megy a nyali “bezzeg te legalább…”


Túl gyerekes vagyok, hisztis, lusta…és amúgy még szépen próbáltam fogalmazni..


Ez a srác sem tudja amúgy merre van arcal..kicsit vicces is (de közben meg full felb..z) azért.

2023. ápr. 23. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!