Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat a párom? Hs igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a párom? Hs igen hogy nyomjam el magamban? Hogy ne hisztizzek e miatt?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, mikor megismerkedtünk Ő egy másik városban sportol( sportoló ként dolgozik).

Majd egy éve a szülővárosába kapott szerződést.

Megismertem a gyerekkori baráti társaságát.

Ahol van egy lány akit a párom cukinak hív máshogy nem is szól hozzá, nagy ritkán más is így hívja de az tényleg ritka.

Mikor előszőr rákérdeztem a páromnál az volt a válasza, hogy más is így szólítja hisz cuki. Nyílván nekem ez nem tetszett ki is magyarázta, hogy egy alacsonylány és azért stb….

Túl leptem rajta.

De ahogy telt múlt az idő egyre azt kezdtem el észre venni mintha néha direkt keresnék egymás társaságát egyszerre mennek ki a konyhába egy házi bulin. Volt amikor a fürdőben voltak bezárkozva és rajtam kívűl mindenkinek ez teljesen természetes volt, hogy négyszemközött megbeszéltek valamit.

Két hónapja egy másik lány a csapatból megkeresett, hogy ugyan bizonyítéka nincs de a párom megcsal engem az exével az az cukival.

Amikor számonkértem a párom elmondta, hogy valóban egxütt voltak még kb tini korukban de,hogy most semmi nincs köztük. Mind ezt olyan stílusban, hogy én éreztem azt, hogy még is, hogy kérdezhetek ilyet teljesen kiakadt,hogy féltény vagyok és hogy ettől ő rosszul van meg hogy ha nem fejezembe majd véletlen az exe agyában kötki.

Párnapja pedig kiderült, hogy többször felment az exéhez állítása szerint a közös kutyájuk miatt aki beteg és nem húzza sokáig.

Kiakadtam sok mindent mondtam neki erhordtam a lányt mindennek amire az volt a válasz, hogy egx olyan embert szidok a háta mogött aki mindig kedves volt velem es segített beilleszkedni.( ez igaz is tényleg nagyon kedves volt, érdeklődő de kitudja milyen szándekkal én egy új társaságban nehezen nyílok meg nem találom a közös témat)

A vita után kérte hogy menjek haza vagy ő fog lelepni nem mentem ő viszont kétnspig felém se nézett nem tudom hogy hol volt.

Úgy váltunk el hogy fejezem be a hisztit és a féltékenységet.

Nem is mertem rárérdezni.

Nem szeretném elveszíteni sose szerettem senkit ennyire.

De nem szeretnem hogy massal legyen

Ő 27 én 26 vsgyok


2021. okt. 26. 02:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

"hogy ha nem fejezembe majd véletlen az exe agyában kötki"


Szakítanék, nincs miről beszélni. Menjen nyugodtan az ágyába. Egy ideig rossz lesz, de idővel észre fogod venni jó döntést hoztál.

2021. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűrném el senkitől,hogy ilyen alattomos dumával kényszerítsen

arra,hogy én vigyem el a balhét helyette.

Egy normális kapcsolat nem arról szól, hogy te fogd be ha valami bánt,

még ha ezt ő hisztinek is állítja be. kavarjál már te is

egy csávóval,meglátjuk hogy ő hogy fog hisztizni...

Ilyet nem mondhat senki hogy majd ettől fog az ágyába menni,

mert te jogosan féltékenykedsz. Tudod mit mondtam

volna erre neki,menjél akkor,de most.legyen már benned tartás

könyörgöm.Ha emiatt szakít veled, akkor nem is érdemelt

meg soha, és valószínű hogy pont erre hajtott.

2021. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarold a draga idod erre a bazari majomra!!!



Ketyeg a te orad is 30 felett! Talalj igazi part. Ne ezt a majmot.


Ugy gericre vagta a Q* kis cukkit hogy csak recsegett.. hagyd ott.

2021. okt. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azaz ha 30 majd 4 ev mulva elmultal* ketyereg az ido


Ne pazarold!!

2021. okt. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#14 de hol talál még egyszer egy ilyen jó képű, SPORTOLÓ fiút? Azért a klubban is fel kell mutatni valamit!
2021. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok itt a véletlen. Szerintem van köztük valami, én hagynám a francba, túl komplikált a helyzet. A kis csaj mindig ott lesz.
2021. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!