Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem helyre magamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem helyre magamban, hogy mit tettem ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni: a lényeg, hogy volt középiskolában egy osztálytársam, aki már akkor nagyon helyes volt, mindenki vele akart összejönni, szépen ki is használta a helyzetet, kb. hetente más csajjal volt. Nem kertelek, nekem is nagyon tetszett, de nem akartam egy lenni a sok közül, így akkor visszautasítottam, pedig borzasztóan vágytam rá. Befejeztük az iskolát, mindketten elkerültünk a szülővárosunkból, csak ő az ország egyik, míg én a másik irányába mentünk továbbtanulni. Nem is nagyon beszélgettünk azóta, hétvégén mindketten otthon voltunk, összefutottunk egy üzlet előtt az utcán. Majdnem 11 év után nagyon megörültünk egymásnak, elkezdtünk beszélgetni, aminek a vége az lett, hogy feljöttünk hozzám (szüleim épp nyaralni vannak, így üres a lakás, én pedig koszorúslányruha választás miatt mentem haza). Fantasztikus volt vele az ágyban, ugyanakkor neki 8 éves, nekem 6,5 éves kapcsolatom van, egyikünk sem egyedülálló, így van bennem némi bűntudat is. A páromat nagyon szeretem, úgy érzem megtaláltam a hozzám tökéletesen passzoló társat, nem szeretném fájdítani a szívét ilyesmivel, illetve meg is beszéltük, hogy egyikünk párjának sem mondjuk el, ez a mi kis titkunk marad. A sráccal köztünk amiatt sem lehetne több, mert kb. 350 km-re lakunk egymástól, illetve csak külsőleg vonz nagyon, de számos dologban teljesen máshogy gondolkozunk, így nem is lenne kiegyensúlyozott kapcsolatunk. Korábban sosem csaltam meg őt, nem is értem magamat, hogy tudtak rajtam ennyire eluralkodni az érzések ennyi év után...

2021. aug. 30. 08:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

A szörnyű körülmények ártatlan áldozata vagy.


Ahelyett, hog 18 évesen lettél volna egylövetes ribizli, sikerült ezt 29 èvesen összehozni. Most sajnáljunk vagy tapsoljunk?


Azért nézesd meg.magad, aligha először lépett félre a kerületi szépfiú. Nagy buli lenne egy kankó, mint emlék a lassan érésre.


F, 37

2021. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Használtunk óvszert, de kösz a rosszindulatú megjegyzést. Nem írtam le, de fiatalon kitombolta magát, az esetünket leszámítva 8 éve nem volt mással, csak a menyasszonyával.
2021. aug. 30. 09:07
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és az, hogy nem mondjátok el a párotoknak: tök jó, nagyon ügyes! Igazi életbölcsesség húzódik mögötte. Szegény párod meg más után viselhet mocskos zoknit.....nagyon undorító. Az elsö.
2021. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
A kettesre: persze. Évekig tombolt, majd angyal lett, aki 8 év alatt pont veled, pont egyszer lépett félte....hohyne. Kinél volt az óvszer? Nála vagy nálad? Amúgy egy 16 éves szerelmea tini dzintjén állsz. Ha meg fáj az őszinteség: ez van, ilyen a felnőttélet.
2021. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Azt mondja megtalalta az igazit. XD Fe azért mas farka kell, mi lenne ha nem az igazival lennél, téged dugna az egész város te kis ribizli? Nyugodtan szégyeld magad hogy ilyen retek ember vagy és még csak be sem mered vallani te szutyok. :D
2021. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Jah igazi jah xddd vicc vagy, de legalább ne hazudnál magadnak. Akit meg lehet fektetni a párja mellett (legyen az férfi vagy nő), az nem szereti a párját, főleg nem az igazi számára az az ember. Az egyetlen értelmes megoldás az lenne, ha szakítanál vagy kibaxnának végre otthonról, ha már annyi nincs benned, hogy ezek után ne ott élősködj.
2021. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén szólva én nem tudom elhinni, hogy valóban annyira szeretnéd a párod és olyan rettenetesen tökéletesnek meg minden szempontból ideálisnak gondolnád, akivel le akarod élni az életed, ha egyetlen nap alatt képes voltál megcsalni. Amúgy szerintem így tedd magadban helyre: gondold végig, hogy tényleg akkora nagy-e a szerelem, mint ahogyan ide leírtad, vagy csak a kényelem, a megszokás, esetleg az elképzelt jövő az, ami miatt úgy gondolod, hogy neked a párod az igazi? Akármekkora a fizikai vonzalom, ha valakivel találkozom csak úgy random, egy röpke beszélgetés után nem fogom áthívni magamhoz egy numerára, ha amúgy valóban elköteleztem magam a párom mellett. Szóval szerintem ezt lenne érdemes átgondolnod. Nem kötelező a másik fickóval összejönni, csak tényleg azt döntsd el, hogy van-e tartalom a szavaid mögött, amikor a párodhoz fűződő érzelmeidről beszélsz.
2021. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mindig van nálam óvszer, mert a párommal azt használunk és az esetek 90%-ban én szoktam megvenni. Egyáltalán nem érzem magam ribizlinek, eddig egy kezemen meg tudom számolni hány pasival voltam, szerintem nem sok huszonéves lány mondhatja ezt el magáról. Nem megfektetés volt, kölcsönösen akartuk. Milyen élősködésről beszélsz? Normális vagy? Közösen bérelt lakás mitől lenne élősködés? Nem tudsz semmit, de okoskodsz.
2021. aug. 30. 09:33
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy azt állítod nagyon szereted a jelenlegi párod, közben első találkozásotok alkalmával lefeküdsz azzal aki évekkel ezelőtt nagyon tetszett, na és most nyilvánvalóan most is még... Ez benne a visszatetsző, hogy ott baj van ahol ilyen megtörténik. Ott nem tökéletes!

Most meg eheted a kefét, mert átverted a párodat. Gondolkodni kellett volna azért előtte, hogy érdemes e ilyenbe belemenni, elrontani a dolgokat csak mert annyira jó pasi. Megérdemelte szegény, hogy megcsald így?

2021. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki a degradálás helyett értelmes választ tud írni. Egy percig sem gondoltam arra, hogy összejöjjek vele, ha szingli lennék, akkor sem, mivel nem értenénk meg egymást hosszú távon, csak külsőleg vonzódunk egymáshoz nagyon, ami egy kapcsolathoz édeskevés. Teljesen elvesztettem a fejem, ahogy megláttam, eszbe jutott a sok közös emlék vele, magam sem tudom megmagyarázni, hogy miért alakult így, de nagyon ambivalnes érzések gyötörnek, egyrészről bánom, hogy megcsaltam a párom, másrészről egy régi vágyam teljesedett be sok-sok év után. A páromhoz egyáltalán nem a megszokás köt, ő az, aki kívülről és belülről egyaránt tökéletes számomra, mellettem áll a nehéz helyzetekben, kölcsönösen támogatjuk egymást mindenben.
2021. aug. 30. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!