Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem helyre magamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem helyre magamban, hogy mit tettem ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni: a lényeg, hogy volt középiskolában egy osztálytársam, aki már akkor nagyon helyes volt, mindenki vele akart összejönni, szépen ki is használta a helyzetet, kb. hetente más csajjal volt. Nem kertelek, nekem is nagyon tetszett, de nem akartam egy lenni a sok közül, így akkor visszautasítottam, pedig borzasztóan vágytam rá. Befejeztük az iskolát, mindketten elkerültünk a szülővárosunkból, csak ő az ország egyik, míg én a másik irányába mentünk továbbtanulni. Nem is nagyon beszélgettünk azóta, hétvégén mindketten otthon voltunk, összefutottunk egy üzlet előtt az utcán. Majdnem 11 év után nagyon megörültünk egymásnak, elkezdtünk beszélgetni, aminek a vége az lett, hogy feljöttünk hozzám (szüleim épp nyaralni vannak, így üres a lakás, én pedig koszorúslányruha választás miatt mentem haza). Fantasztikus volt vele az ágyban, ugyanakkor neki 8 éves, nekem 6,5 éves kapcsolatom van, egyikünk sem egyedülálló, így van bennem némi bűntudat is. A páromat nagyon szeretem, úgy érzem megtaláltam a hozzám tökéletesen passzoló társat, nem szeretném fájdítani a szívét ilyesmivel, illetve meg is beszéltük, hogy egyikünk párjának sem mondjuk el, ez a mi kis titkunk marad. A sráccal köztünk amiatt sem lehetne több, mert kb. 350 km-re lakunk egymástól, illetve csak külsőleg vonz nagyon, de számos dologban teljesen máshogy gondolkozunk, így nem is lenne kiegyensúlyozott kapcsolatunk. Korábban sosem csaltam meg őt, nem is értem magamat, hogy tudtak rajtam ennyire eluralkodni az érzések ennyi év után...

2021. aug. 30. 08:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
#16/#17: Ahhoz Szaúd-Arábiának kell lenni, hogy ne verjük át azt, aki a legjobban bízik meg bennünk? Végtelenül aljas hozzáállás ez. Nyugodtan lehet ezt úgy is csinálni, hogy ne legyél gerinctelen sz*r ember közben, senki sem tiltja, hogy próbálkozz poliamor kapcsolatokkal, csak akkor azt úgy kell kezdeni, hogy minden fél tudjon róla, hogy mi van. Ja hogy akkor te is elveszíted a monogám kapcsolat biztonságát? Sajnos mindennek ára van. Ennek most így a kínzó bűntudat és az önmarcangolás, amire hiába hazudjátok magatoknak, hogy nincs, ez nem így működik.
2021. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az a legdurvább, hogy milyen nyugodt stílusban írsz erről az egészről. "Némi bűntudat"? Csak némi? Meg kis titok?

Én elmondanám a helyedben, és akkor dönthet a csávód, hogy kellesz-e még neki így a kis titkoddal együtt is. De akármennyire is próbálod mentegetni magad, hogy te nem vagy ribi, meg hogy ettől még szereted a párod, amit tettél az nagyon nagy gáz, és de, ezt hívják ribiskedésnek. Amit nyilván tudsz is amúgy, különben elmondanád, nem pedig sunyin lapítanál. Gyakorlatilag tönkretetted a kapcsolatod, hiszen a pasidnak innentől nem te vagy az igazi. Az igazit ugyanis senki nem egy hazug, sunyi félrekúrónak képzeli el.

2021. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
1%
Fix hogy az itteni nagy ostorozó hozzászólások egy embertől (vagy max 2-től) származnak, aki(k?) ráadásul egy (2?) megcsalt pitcha(k). De úgy csinál mintha 26-an ráugrottak volna a kérdező nőre. Vicces :D vagy inkább szánalmas. Ne is törődj velük kérdező.
2021. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
Csak nem mindenki gerinctelen. Én pl tudni szeretnék róla, ha a párom megcsalna. Nyilván neked oké, hogy a kanid/csajod minden héten mással kúrogat a hátad mögött.
2021. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor a szüleiddel laksz vagy a pároddal?
2021. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
27%

Hát elég nagy butaság volt engedni a nosztalgia faktornak, de ebben én sem érzek többet a leírtak alapján, mint egy be nem teljesült vágy beteljesülését. Csak közben meg ugye ott van mindkettőtöknél a komoly kapcsolat, amit nem lehet ilyen esetekben csak úgy félretenni.

Szerintem tisztázd magadban, hogy hányadán állsz mindenkivel a történetben (ne azt mondd, amit az elvárás szerint kell, hanem amit tényleg érzel), és utána figyeld meg, hogy változott-e a hozzáállásod a pároddal szemben. Ugyanis ez a cselekedet nem valószínű, hogy nyom nélkül el fog tűnni. Utána mérlegeld, hogy elmondod-e, érdemes-e tiszta lappal indítani, vagy képes leszel-e egész életedben megtartani magadnak ezt a titkot. Illetve azt is, hogy érdemes-e továbbra is fenntartani a jelenlegi kapcsolatodat. Értem a motivációdat, de ha tényleg szereted a párod, hogy tudod nézni, hogy ő tudatlanul él a kapcsolatotokban? Ettől nincs bűntudatod?

2021. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 gyurlaci ***** válasza:
70%

"26-an ráugrottak volna a kérdező nőre."

Már csak 25 kell a mikistitkunkos lotyónak.Nyugi "önmarcangoló" írásából látszik hogy tudja hogy az álompasinak csak üríteni volt jó. A gimiben sem fért bele a hárembe a srácnak meg tuti hogy klasszissal jobb a nője. Remélem az akivel él megtudja hogy dönthessen.Én biztos nem akarnék családot egy ilyennel. 64F

2021. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%
27. Szívemből írtál, ezek a tények, de buta a hölgy ehhez ! 56f józskabá
2021. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha embernek tartod magad,elmondod a párodnak mi történt,utána pedig felfogod,hogy nem érdemled őt meg.
2021. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekel, ha pár év múlva megint előkerül ez az áldott jó ember, akkor mi lesz? Vagy ha kerül a munkahelyre, baráti társaságba,szÜlői munkaközösségbe egy ilyen, akkor ő is felpróbál?


"...Mennyi vargabetű, míg egy fiú majd mindet megcsinálja..." :DDDDDD

2021. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!