Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem helyre magamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem helyre magamban, hogy mit tettem ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni: a lényeg, hogy volt középiskolában egy osztálytársam, aki már akkor nagyon helyes volt, mindenki vele akart összejönni, szépen ki is használta a helyzetet, kb. hetente más csajjal volt. Nem kertelek, nekem is nagyon tetszett, de nem akartam egy lenni a sok közül, így akkor visszautasítottam, pedig borzasztóan vágytam rá. Befejeztük az iskolát, mindketten elkerültünk a szülővárosunkból, csak ő az ország egyik, míg én a másik irányába mentünk továbbtanulni. Nem is nagyon beszélgettünk azóta, hétvégén mindketten otthon voltunk, összefutottunk egy üzlet előtt az utcán. Majdnem 11 év után nagyon megörültünk egymásnak, elkezdtünk beszélgetni, aminek a vége az lett, hogy feljöttünk hozzám (szüleim épp nyaralni vannak, így üres a lakás, én pedig koszorúslányruha választás miatt mentem haza). Fantasztikus volt vele az ágyban, ugyanakkor neki 8 éves, nekem 6,5 éves kapcsolatom van, egyikünk sem egyedülálló, így van bennem némi bűntudat is. A páromat nagyon szeretem, úgy érzem megtaláltam a hozzám tökéletesen passzoló társat, nem szeretném fájdítani a szívét ilyesmivel, illetve meg is beszéltük, hogy egyikünk párjának sem mondjuk el, ez a mi kis titkunk marad. A sráccal köztünk amiatt sem lehetne több, mert kb. 350 km-re lakunk egymástól, illetve csak külsőleg vonz nagyon, de számos dologban teljesen máshogy gondolkozunk, így nem is lenne kiegyensúlyozott kapcsolatunk. Korábban sosem csaltam meg őt, nem is értem magamat, hogy tudtak rajtam ennyire eluralkodni az érzések ennyi év után...

2021. aug. 30. 08:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Az ember személyiségét alapvetően két tényező alakítja: az ember eszme- és ösztönvilága. Nem kérdés, hogy nálad melyik játszik jobban.


"A páromhoz egyáltalán nem a megszokás köt, ő az, aki kívülről és belülről egyaránt tökéletes számomra, mellettem áll a nehéz helyzetekben, kölcsönösen támogatjuk egymást mindenben."


Ezt a rizsát... ilyen támogató barátnőre vágyik mindenki. Ne érts félre, biztos sokakkal megtörtént már ez. Ez nem egy hiba, hanem döntés volt a részedről. A mosdatás a különösen szánalmas, most állj bele, (illetve a "párod" elé, ha valóban tiszteled).

2021. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

Úgy rendezd le magadban, hogy növessz gerincet és mondd el a párodnak és szakítsatok, mert nyilvánvalóan nagyon nincs rendben valami, ha az első találkozáskor ráugrasz egy régi crushodra. Ne próbáld megracionalizálni magadnak, hogy ez így normális dolog, ami történt, mert nem az.


Azzal pedig csak külön ellenszenvesebb leszel, hogy bizonygatod,hogy mennyire melletted áll és támogat a párod, meg mennyire tökéletes, mert te meg ezek után köpted arcon...

2021. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%

A páromat nagyon szeretem, úgy érzem megtaláltam a hozzám tökéletesen passzoló társat, "



A legrosszabb, hogy egy szemérnyi megbánást, önundort magad felé sem érzek az írásodban...

Rohadtul nem szereted a párodat max barátként, és magadat csapod be rohadtul !

2021. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem lett volna egyszerűbb, ha maszturbálsz egyet és elképzeled, milyen lenne vele?

Szerintem kielégítőbb is lett volna. Na mindegy.

Mindenki követ el hibát.

Viszont, a párodnak joga van tudni, hogy mit tettél. Mivel már most lelkifuród van, én a helyedben elmondanám neki, hogy mi történt. Lehet, hogy meg fog bocsátani, bár a kapcsolat ezek után már úgysem lesz a régi. Akkor sem, ha nem mondod el.

2021. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

"nem is értem magamat, hogy tudtak rajtam ennyire eluralkodni az érzések ennyi év után..."


Ösztönlény vagy. Ez a mondat is mutatja. Érdekes, hogy utólag megkérdőjelezed magadat, tehát azért minimális öntudat csak van ott a fejedben, csak éppenséggel amikor cselekszel nem használod.

2021. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
13%

A sok budos paraszt hazug itelkezes helyett. Igazabol ez igy lett lezarva. Igy kerek. Igy szep. Emberi. Ezt az emleket oriznem, mint egy kincset. Sose vallanam be, mert az a nagyra becsult igazsag tobb pusztitast hozna. Buntudatnak nincs ertelme. Kinek a szine elott bun? Ha nem bolondult meg egyikotok sem, nem akar boritani, nem kezdte megutalni ezutan a parjat, akkor ez igy volt jo.

Amugy mennyivel gerincesebb ejjel-nappal rajta agyalni es ingerultte valni a tarsunkkal. Vagy felallni, elvalni es mindenkit egy rugassal tonkretenni.

Szerintem pont igy tudod eltavolitani az eletedtol, hogy beteljesult.

2021. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
19%
Amugy Magyarorszag Szaud-Arabia a jelek szerint. Jo lenne egy kis igazi kovezes, mi?
2021. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
16: Igazad van, idealizáljuk csak a megcsalást. Ja nem, inkább ne.
2021. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%

#10

Ami biztos, hogy a párodat nem tiszteled, nem szereted.A régi vágyad, azaz, hogy megdugjon valaki más, fontosabb volt, mint a párod iránti "szerelmed".Gondold végig.Ennyit ér a kapcsolat neked, hogy csak úgy random lefekszel mással mellette.

2021. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt sikerült összehozni, ahhoz is van gondolom merszed, hogy elmond a párodnak. Némi bűntudat? Gondolj bele, ha a párod csinálna ilyet, te mit várnál el tőle? 1x megtetted, többször is meg fogod tenni ebben biztos vagyok.
2021. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!