Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tegyem helyre magamban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem helyre magamban, hogy egy nő közelségére vágyom?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok....családos.

Nem értem, belenézek a szemébe és lefagyok. Ilyen még sosem fordult elő velem, pedig 30-on túl vagyok már. Már ott tartok, hogy bármit el tudnék képzelni vele.



2016. márc. 28. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Kiváncsiság.ha van lehetöséged probáld meg befüzni a csajt;)
2016. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld ki, ne fojtsd el magadban és legalább kiderül, hogy csak kíváncsiság volt vagy csak biszex vagy. :)


Szóval hajrá!

2016. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Bár én már előrébb járok. Ha gondolod, írj.
2016. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Régebben nem voltak ilyen érzéseid nők felé? Kicsoda ő, ha szabad érdeklődnöm, mi váltotta ki ezt az érzést?

20\L

2016. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy csak a pasik érdekelnek, eddig. Ő (is) heteronak mondja magát. Legalábbis nagyon hadakozik ellene. Mondjuk kicsit furcsán, olyan mintha magát győzködné.

Néhány éve ismerem, elég sok témát érintettünk már, köztük ezt is. Igyekszem leplezni, de biztos érzi, tudja, hogy mit gondolok. Látom rajta.

2016. márc. 29. 14:52
 6/11 A kérdező kommentje:
.....mármint az ellen hadakozik, hogy a nők is kiválthatnak belőle nem csak baráti érzelmeket.
2016. márc. 29. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Kövezzetek meg de szerintem olyan szexi és romantikus ha egy érett nő főleg családos beleszeret egy másik nőbe.Csodálatos..


Persze biztos nehéz ez így..

2016. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van 7-es!


Szerintem is szexi és romantikus. :D

2016. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es, nem leszel megkövezve, egyetértek veled. :) szexi, romantikus és nagyon nehéz is.

:)

2016. márc. 29. 21:39
 10/11 anonim válasza:

Szia! Ha már a megkövezésnél tartunk, jöhet ide is... engem is nagyon vonzz ha egy érett nő, rátalál önmagában ezen érzéseire. :) Mindig is láttam valamit a nálam idősebb nőkben...ha gondolod írj privátban, szívesen segítek ha tudok, (vagy bármi)! ;)


26/L

2016. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!