Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem ereztem magamban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ereztem magamban a páromat?

Figyelt kérdés

Olyan semmi erzes volt. Csak vele fekudtem le, ujjazni nemszoktam magam, kegelgyakorlatokat csinalom hetente meg elalvas elott. Most megis nem ereztem semmit. Nemvolt olyam jo

Lehet mert faradt voltam vagy feszult? Kovetkezo alkalommal lehet h megint rendben lesz minden? 20/L


2016. febr. 11. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Jok a meretei. Eddig minden rendben volt. Nem ilyen erzes szokott lenni.

Menstruacio elott voltam 1 2nappal. Ennek koze lehet hozza?

2016. febr. 11. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi koze nem lehet hozza de inabb fardt voltal es feszult !! ez aketo alltalaban gatlo viszony
2016. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent úgy csinált ahogy szokta?
2016. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van hogy nekem is masmilyen erzes mikor menstruacio elott vagyok. De lehet csak szimplan faradt voltal. Szerintem nem kell aggodnod emiatt:)
2016. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Igen. Nemvllt kulonosebb valtoztatas

2016. febr. 11. 23:14
 6/6 Lilalili ***** válasza:
és csak a párod nem érzed vagy ha bedugod mondjuk az ujjad azt se?
2016. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!