Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hova tegyem magamban, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tegyem magamban, h kihasználtak, megaláztak és csak én vagyok az oka?

Figyelt kérdés

mert ugye én hagytam magam, én mentem bele mindenbe, én nem figyeltem, szóval megérdemeltem. tudom legközelebb nem ez lesz, de ezt az önmarcangolást hogy ekkora senki mint én, nincs a földön, szóval ezt hogy szüntessem meg?

vagy vetítsem a dühöt a srácra? hogy kihasznált és eldobott.?


habár meg van beszélve szinte, hogy amit ő tett teljesen természetes, mit is várok én.


2013. máj. 10. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem.

De ha veled toltak ki,akkor nem te vagy a hibás!!!!!!!!!!!

2013. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dev igen. szerinte is,meg szerintem is. simán mondhattam volna nem-et is, de nem tettem :(
2013. máj. 10. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
szia engem is kihasznaltak mar .. igazabol ha faj akkor sird ki magad..enis azt csinaltam..utana elkezded megutalni hogy mit tett veled..majd kezd el szepen elfelejteni..akar kezdj el sportolni.az jo hangulatot ad,esetleg uj haj stb onbizalom.novelesnek majd ismerkedj es csak olyannal allj le aki normalis:) errol en boven tudnek neked meselni engemis nagyon csunyan khasznaltak aterzem!L
2013. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez kicsit olyan,mint a "túlélő bűntudata".


Ő csinálta,nem te.

Ne magad marcangold,mert nem a te hibád.

2013. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

most nem értem mit akarsz, mert ez már lezárult, ő dobott és kész, keressél mást,

amikor kihasznált és volt még kapcsolat, akkor ezt hogy élted meg, akkor is volt agyad, tudtad, tehát most felejtsd el, hiszen hagytad magadat

ne ezen filozzál már, ennek van értelme? N

2013. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ami fáj az fáj értelem nélkül, de akkor is fáj

ezt akarom megszüntetni, nem akarom ezt érezni

2013. máj. 10. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz és fájni fájhat is,de akkor se magad okold.
2013. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ha nem okolom magam, ha illúziót csinálok is belőle, hogy de szemét a srác, vagy akármi, a nagy igazság mégis, hogy én vagyok az oka.

más lánnyal miért nem tette ezt meg? más lány hátat fordít az ilyennek.

2013. máj. 10. 23:36
 9/10 Lilalili ***** válasza:
Nem te vagy a hibás, a férfiak ilyen szemetek sajnos.
2016. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom, régi a kérdés, és remélem, már kiheverted a dolgot. Viszont nagyon sok válasszal nem értek egyet.

Baromira kevés itt az infó, honnan lehet tudni, hogy a srác volt tényleg a nagy szemét? És azt sem gondolom, hogy csak te vagy a hibás, tényleg nem ismerjük az esetet, és ha ismernénk is nincs értelme pálcát törni a másik vagy önmagunk felett.

Csak a megbocsátás és az elengedés visz előre. Magadnak is meg kell bocsátani és neki is. És igen, le kell vonni a tanulságot. Ha ismétlődő, akkor pláne. De nincs értelme, hogy áldozatnak vagy bűnösnek tüntesd fel magad a tükör vagy mások előtt. Az sem egészen tiszta, hogy mit érzel megalázáson.

Sok minden csak a saját fejünkben van úgy, a valóságban más helyzet is lehet. Az, hogy valami miatt szégyenled magad, az egy dolog, de nem biztos hogy a másik alázott. Ha úgy is van, akkor sokkal inkább magát alázta.

Sok boldogságot!

2016. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!