Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tettétek túl magatokat azon, hogy csak kihasználtak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem mikor, csak kihasználnak.
2013. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 ha lány, és szexuálisan, akkor én is
2013. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, az volt, hogy kevesebbet tudott adni, mint én. Akkor szenvedtem egy darabig, aztán szakítottam. Nagyon nehezen tettem túl magam rajta, mert beleszerettem. N
2013. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Varjad h teljenek a napok egyebet ugysem tehetsz :)En is ezt csinaltam majd elfelejted idovel. ES mindig gondolj arra amivel meg bantott vagy a negativ tulajdonsagokra en ezt teszem
2013. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónapba telt. főleg barátok meg nyilván az idő segített. bármi is volt, hidd el nem éri meg depizni. tudom,ez ilyen közhelynek hangzik, de igaz. próbálj most a baráaidra és magadra koncentrálni. elfelejteni soha nem fogod, de a erős vagy, akk gyorsan túl leszel rajta. (az se baj ha nem gyorsan,de hihetetlen jó érzés,amikor érzed, hogy megszabadultál az érzéstől ès jòl érzed magad) :D
2013. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval egyetértek. Gondolj hogy miket tett veled stb.. Én egy évig csak vártam és vártam,hogy hátha lesz majd komolyabb az illetővel,de nem lett. Bulikban összeakadni meg flörtölgetni mindig jó voltam,de másra nem. Hát meg is untam,átgondoltam szépen a dolgokat és arra jutottam,hogy én biztos nem várok tovább a csodára,lett volna eddig elég alkalma. Teljesen kiábrándultam belőle ezek után és most még jó érzéssel is tölt el,amikor látom rajta,h nem érti a helyzetet és szar neki,hogy nem foglalkozom vele,se bulin,se semikor.( lehet,hogy k*cs*g vagyok,de akkor is örülök.)


L

2013. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!