Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem van a baj, magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, magamban kellene a hibákat keresnem?

Figyelt kérdés

Szakítottunk az exemmel. Voltak már problémák, de egyébként a problémák ellenére is elég jó páros voltunk, szerintem.

A szakítás oka az volt, hogy kiderült, hogy ismerkedett mellettem. Ez nekem elég nagy csapás volt, pláne, hogy még a randevúja előtti pillanatban is tette nekem a szépet, arról papolt, hogy milyen szerencsés, hogy én minden rossz ellenére vagyok neki. Képes volt az utolsó pillanatig közös jövőt és szeretetet hazudni nekem.

Miután kiderült, hogy kifelé kacsintgatott, persze én voltam a rossz, aki mindenért megszólta őt és hisztizett. A történethez hozzátartozik, hogy belátom, hogy tényleg sok volt a feszültség, de ez mind abból fakadt, hogy éreztem, hogy valami nincs rendben részéről, na meg elég sok olyan dolga, titka derült ki, ami miatt bennem megtört a bizalom. Tudom, hogy már alapvetően nem volt ez sem egy egészséges állapot, de én igyekeztem volna ezen javítani. De hogy bízhattam volna benne vakon, ha újabb és újabb dolgok derültek ki? Ezeket nem szeretném részletezni, de sajnos függőségről és anyagi dolgokról van szó.

Na most az a helyzet, hogy amint elköltözött, összejött az új lánnyal,akiről azt állította, hogy kb velem egyidős. Viszont engem érdekelt, hogy ki az illető, így utána néztem interneten. Hát jóval fiatalabb nálam, az exemnél 10 évvel fiatalabb. Emiatt nem tudom, hogy jobban, vagy rosszabbul kellene-e éreznem magam.. Mert teljesen elhitette velem, hogy én házisárkány vagyok, pedig én nem így látom magam. :(

Aki meg a helyembe lépett, még friss, gondtalan, fiatal.. (bár én sem vagyok öreg, húszas éveim közepén járok kb).

De valahogy nem fér a fejembe, hogy mit akar egy tőle ennyivel fiatalabbtól? Ennyire félreismertem volna? Majdnem egy évtizedet vele töltöttem, ez annyira hihetetlen.

Mondjuk az is igaz, hogy az exem semmivel sem tart előrébb az életben, mint a lány, mert a szüleivel él, megtakarítása semmi, teljesen önállótlan.. Lehet, hogy én túl komoly voltam hozzá?

Tudom, hogy nem kellene ezen gondolkodnom, és túl kellene lépnem, de annyira nehéz.

Egyik pillanatról a másikra omlott össze a kis világom és azt érzem, hogy ez a lány belibbent az életébe és elvette tőlem, ami az enyém volt.

Egyébként elég izgalmas kapcsolatunk volt, sok és változatos programmal, a szexuális életünkkel sem volt baj, sem minőség, sem alkalmak terén. Én szerető és gondoskodó barátnő voltam. Sem unalmasnak, sem igénytelennek, sem lustának nem tartom magam. Évekig jó voltam, akkor mostmár miért nem? Mit kellett volna másképp tennem?

Még ha ezen túl is teszem magam, ezekután hogy higyjem el, hogy lesz egyszer valaki, aki nem un rám évek után? :(

Nem tudom, hogy küzdhetnék meg ezekkel a negatív gondolataimmal. Főleg ennek a tudatában, hogy ő meg vígan elvan az új, fiatal csajával, én meg magamra maradtam.


2020. dec. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a barátod összevissza ismerkedett melletted és még magadban keresed a hibát? Pont ezért tudott ennyi ideig kihasználni mert hagyod magad megalázni, megtaposni és elnyomni. Örülj hogy most szabadultál meg tőle, még ha ez egyelőre nehéz is.
2020. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

"Voltak már problémák, de egyébként a problémák ellenére is elég jó páros voltunk, szerintem."


Párkapcsolati probléma az az például amikor az egyik fél korán kelő a másik meg későn és ezt meg kell oldaniuk. Nektek nem problémátok volt hanem az hogy nem szeretett és ki tudja hányszor csalt összevissza. Az hogy ti jó páros vagytok csak a fejedben létezett.

2020. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

"Egyébként elég izgalmas kapcsolatunk volt, sok és változatos programmal, a szexuális életünkkel sem volt baj, sem minőség, sem alkalmak terén. Én szerető és gondoskodó barátnő voltam. Sem unalmasnak, sem igénytelennek, sem lustának nem tartom magam. Évekig jó voltam, akkor mostmár miért nem? Mit kellett volna másképp tennem?"


Bár magadnak ne hazudj... Ha minden rendben ment volna(és ezért nem téged okollak) akkor nem történt volna meg az, hogy lelép...

Értelen hozzád képest... Ha annyira egy szinten vagytok, és minden oké, akkor nem keresgél máshol. Becsuktad a szemed, és nem akartad észre venni a jeleket. Hagyd, már jóval fölül múltad Őt... Ő még kisgyerek. Sajnos az maradt.

2020. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Én is így jártam. Csak engem ténylegesen meg is csalt az exem. Az utolsó erőmmel is azért küzdöttem h rendbe hozzuk, mert nem dobunk el csak úgy embereket. Egy teljes év kellett h rendbe tegyem magam lelkileg. Te is túl leszel rajta.
2020. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Egy hibát vetettél csak, hogy ezt a retkes férget közel engedted magadhoz. De nem tudhattad előre.


Ne okold magad. A hűség jellem kérdése. Nincs az a dolog amivel az ember jogosan érdemelné ki. Pont úgy, mint azt, hogy a párja megverje. Erre nincs bocsánat, kifogás, enyhítés. Senki sem kényszerítette rá, hogy szakítás vagy beszéd helyett ezt tegye.

2020. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!