Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom keresztény, gyülekezetbe jár. Mindketten szüzek vagyunk, és mivel ő hívő, ezért házasságig nincs szex, viszont én már nem bírtam tovább. A hétvégén találkoztam egy nagyon helyes sráccal, és lefeküdtünk. Nagyon nagy bűntudatom van, mert szeretem, de ezt nem lehet bírni. Tanácsok?

Én 20l. Ő 22f.



2021. jún. 19. 19:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

#9


Már miért is ne? Szerinted egy embernek csak onnantól fogva lesznek szexuális ingerei ha már elvesztette a szüzességét? Megnézném te mennyire bírnál akár tíz évet is kivárni úgy hogy barátnőd/pasid van de nem szeretkezhettek egymással,helyette masztizhatsz mint egy szingli, egyáltalán nem lehet kicsi kihívás egy ilyenbe belemenni.

2021. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha neki az Úr fontosabb, mint te, akkor hagyd a francba. Ismerek vallásos srácokat, de a puncit egyik sem utasítja vissza, max meggyónják. Nem lenne hosszú életű ez így, amúgy csodálom az akaraterődet, hogy eddig bírtad. Csávókád mev menjen inkább papnak.
2021. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%

Keress normális pasit, aki nem a mesékben és a katolikusok idejétmúlt, ostoba babonáiban hisz.

Ember vagy, természetes vágyakkal. Nem volt persze szép dolog amit tettél, tisztességesebb lett volna előbb szakítani, de jobb későn int soha.

Nagyon sok házasság végződik válással, mert valamelyikük számára nem kielégítő a kapcsolat szexuális téren, és ezt a szerelem/szeretet/tisztelet nem fogja kompenzálni. Semmi értelme szüzen házasodni, de ezt a sok bigott fanatikus sosem fogja megérteni, inkább szenvednek egy életen át egy lapos házasságban.

Keress olyat, akivel minden téren összeilletek. Ebbe a szex is beletartozik.

2021. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
A 23-as jól beszél!!!!
2021. jún. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
Lányom-Lányom! Sót fognak mérni a pináddal! Ekkora bűnt elkövetni! (Akár csak magamat látnám!) /Isten Apja/
2021. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ki csinálta kinek az orálisan?


Azóta is tartod a kapcsolatot a másik sráccal?


Ha nem bírod szex nélkül akkor inkább szakíts.

2021. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
25%
Ti vagytok a szánalmasok, hogy ezt beszopjátok tövig, egy ócska kamu, de legalább fontoskodhattok itt egy kicsit. Komolyan én szégyellem magam, amikor olvasom itt a nagy összekacsintós, húúú de hülye a kérdező, de mi megmondjuk neki válaszokat, miközben süt róla, hogy TROLLKÉRDÉS. Szerintetek egy szűz lánynak a f-sz szopás az a kategória, hogy "nem bírtam magammal"? :D
2021. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a Hit Gyülekezetes hashtag mi ott a kérdésed végén? Mert ha oda jár a barátod, akkor inkább menekülj tőle mielőbb!
2021. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!