Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom keresztény, gyülekezetbe jár. Mindketten szüzek vagyunk, és mivel ő hívő, ezért házasságig nincs szex, viszont én már nem bírtam tovább. A hétvégén találkoztam egy nagyon helyes sráccal, és lefeküdtünk. Nagyon nagy bűntudatom van, mert szeretem, de ezt nem lehet bírni. Tanácsok?

Én 20l. Ő 22f.



2021. jún. 19. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Na, például ezért baromság a kereszténység...
2021. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy szereted, szakíts vele minél hamarabb, jobbat érdemel nálad, te meg dugasd magad nyugodtan másokkal.
2021. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

Mit lehet tanácsolni??

Megtetted, kész.

Nem az, hogy a pasid rábeszélted volna, hanem egy idegennek adtad a szüzességed. Legalább szakítottál volna vele akkor, ha nem bírod. De tényleg ez, hogy így megcsalod a párod az gusztustalan. Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Most tapsoljunk meg vagy mi??

Nem bírod?? Oké, szakíts és azt csinálsz amit akarsz. De miért kell megcsalni a másikat??

2021. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
96%
Ha ennyire nem bírsz magaddal akkor csak szenvedni fogsz mellette pattanj meg .
2021. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tudom, gáz vagyok. Próbáltam rábeszélni, de azt mindta nem helyezhet az Úr elé.
2021. jún. 19. 19:31
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor tényleg szakíts vele, nem illetek össze, a vallása fontosabb neki, meg a kitalált meseszereplők, amiket a fejébe vertek.
2021. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Ezek alapján sosem illettetek össze. Ezzel önmagában nem is lett volna baj, de azzal igen, hogy tudtad, hogy neked ez nem jó és hitegetted!

Nőként én sem mennék bele egy ilyen párkapcsolatba, mert ha házasság után derül ki, hogy borzalmas vele a dolog, az gázabb, na meg az intimitás olyannyira fontos alapja egy kapcsolatnak, mint az őszinte szeretet, szerelem.

2021. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
kamu
2021. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is kamu, aki szűz még, az biztos nem ír ilyet, hogy nem bírta tovább.
2021. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Legfeljebb szűzmária vagy ha szex után is szűznek titulálod magad
2021. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!