Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bánt még ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt még ennyire? Hogyan tudnék végleg ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, már az elejétől kezdve hazudott nekem, pl. Tinderen ismerkedtünk meg és más képével volt fent, majd ez akkor derült ki mikor találkoztunk, de annyival lerendezte, hogy más a haja és régi kép.

Nem igazán működött a dolog, sok dolga volt ami nekem nem tetszett, többször mondtam, hogy hagyjuk egymást, de jött utánam, elmondta, hogy szeret, soha nem érzett még így. Volt egy sejtésem, ami beigazolódott.

Miközben mondta, hogy szeret, és nem akart elengedni, összejött egy nővel, és mikor biztossá vált a dolog, akkor eltűnt.

Mivel ezzel a nővel van egy közös ismerősünk, múlthéten egy buli alkalmával találkoztunk. Közösen voltunk egy társaságban, a csaj tudta ki vagyok. Elkezdtek szidni, hogy én milyen vagyok, hogy átb..am a srácot a srác is mondta, hogy undorodik tőlem, neki az új nő a szerelme a mindene, én egy nulla vagyok, nézzek magamra, hogy nézek ki stb.

Hirtelen felindulásból elmondtam az új nőnek, hogy ha ennyire rossz lennék, akkor békénhagyott volna, nem mellettem keres más, am is szánalmas, mert az ő kapcsolatuk hazugságra épül. A képembe röhögött és mondta, hogy nem érdekli, mit mondok ők a párjának hisz, én mindent csak féltékenységből mondok.

Az "ex" meg megmondta, ha még egy szót mondok kiveri a fogam és elvágja a torkom, a nője meg csak röhögött ezen.

Iszonyat megalázva érzem magam. Tudom, hogy nem voltam szerelmes ebbe a férfiba, de mégis bánt, hogy így viselkedik, miközben rosszat nem tettem neki. Igaz, hogy többször felhoztam neki, mikor részegen hívott fel, hogy nem tetszik, hogy ennyit iszik, és mikor sírt az anyagi helyzete miatt, akkor mondtam, ha nem piára költené az összes pénzét, akkor jobb élete is lehetne, de ezen kívül mással nem bántottam.


2021. jún. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez az egész szánalmas, úgy ahogy van!

Növessz gerincet, és ilyenbe soha ne menj bele, ha meg még szerelemmel sem tudod mentegetni magad, akkor keress pszichológust!

2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hanyadik variáció ez már erre a sztorira? Nagyon unatkozol?
2021. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Istenem de fárasztó
2021. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdodik a hatraarc, hogy nem o volt a kepeken.
2021. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a válaszolókat.

A kérdező ki lett készítve egy elmebeteg által. Vagy mindig kiírja ezeket a kérdéseket? Mitől kamu?

2021. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!