Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy fiatalabb nővel, pedig mindig adtam magamra és amennyire lehet fiatalosan tartottam magam. Szeretnék neki megbocsátani, de egy darabig nem vagyok képes szexelni vele. Viszont ha nem teszem félek megint megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Megint eszedbe sem jut h nem minden a kinézet. Ha a természeted nyugtalanitó (próbálok finoman fogalmazni) az is elég ok h egy idő után másnál keressen nyugalmat.
2021. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

EZÉRT nincs értelme még egy esélyt adni, "megbocsátani". Mert ott marad a tüske, az örök kétely, nem fog visszaépülni az a bizalom, ami volt előtte. Most nézd meg magad, ő csalt meg, neki kellene tepernie, ehelyett már most szorongsz, hogy ha nem pörögsz a farkán, amit 5 perce húzott ki a másik nőből, megint inkább hozzá megy. Szerinted ez normális dolog? Ha vele maradsz, innentől erről fog szólni az életed. Rossz hangulatban váltunk el reggel? Jaj, nehogy megint megcsaljon. 3 napja nem volt szex? Jaj, biztos megint megy máshoz. Vitatkoztunk tegnap? Megint meg fog csalni. Már 5 perce itthon kéne lennie? Biztos a nőjánél van!

Hidd el, tapasztalat, csak én még nagyon fiatal és naiv voltam, mikor átéltem és "megbocsátottam", többé már nem tenném, tanultam belőle.

33N

2021. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Olvasom a válaszokat, és olyan érzésem támadt, mint ha azt látnám, hogy a kérdező egy kör közepén a földön feik, és a körülötte állók kővel dobálják, azaz, megkövezik. Vicces :)
2021. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 ez mindig ilyen, ha valaki merészel nem sablonosan gondolkodni.
2021. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt is írhattad volna kérdésnek, vajon megcsal e újra.

Igen, meg fog, mert ha csak a szex hiányozna nem lépne félre. Ott vmi más hiányzik! És továbbra is keresni fogja!

2021. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!