Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtátok megbocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok megbocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Van egy kisbabánk, megcsalt a párom. Én is hibás vagyok, hogy idáig jutottunk, nem mondom hogy nem. Az sem segít, ha azt mondjátok, hogy jobban meg kellett volna gondolni kinek szülök. Nem tudtam, hogy megcsal.


Őszintén szólva nem tudom, hogy mit tegyek. Fogalmam sincs a hogyan továbbról. Szüleimhez se nagyon költözhetek, barátokhoz meg nem hiszem, hogy beköltözhetnék pici babával. Nem tudok semmit csinálni, csak bőgök, mint egy rakás szerencsétlenség. Egyik percben még vele akarok maradni, a másikban meg tudnám folytani.


2021. febr. 23. 09:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
fojtani.
2021. febr. 23. 09:05
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Valassal
2021. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Az attol is fugg, hogy egyszeri megcsalas, viszony, illetve csak az ido alatt volte mig terhes voltal es hogy a ferjed hogy erez irantad es a masik no irant
2021. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Tegyél rá magasról,törődj a picivel,őt meg zárd ki a gyerek életéből ha ilyen gané volt..Ha fontosak vagytok neki, majd visszakuncsorogja magát,ha meg nem,akkor hagy menjen...Egyébként hogyan tudtad meg?Egyszeri eset volt,vagy viszony?
2021. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha belátod hogy te is hibáztál akkor szerintem menthető még a helyzet.
2021. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

A fogalmazásodból nekem az jön le, hogy megvan ahhoz a kellő intelligenciád, hogy fel tudd ezt dolgozni, 5#-el egyetértek.

(Amúgy én nem tudtam megbocsátani, bár gyerek nem volt úgyhogy egyszerűbb volt a helyzet)

2021. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
5-ös,ugyan honnan veszed hogy még menthető,már bocs? Nem tudni hogy csak félrekufircolt egyszer a férj vagy,egy szenvedélyes szerelmi viszonyt ápol a nőjével..Amúgyis aki kisbaba mellet félrekefél,nem lehet túl nagy jellem, probléma ide vagy oda. Ha már gyerekünk lesz,ne csak a dugáson járjon már az eszünk,könyörgöm...
2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Viszony vagy egyszeri volt? Honnan tudtad meg, hogy megcsalt? Ő mit mond? Mi az amiben Te is hibásnak érzed magad?
2021. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Azért, mert ez a jó magyar szokás és mert ez javasolja neked az élethelyzetedet átlátni képtelen fórumozó, barátnő, szülő azért ne szakíts!


De a gyerek miatt se maradj vele.


Te mit akarsz? A férfi miatt is. Akarod őt? Ő akar téged? A harmadik félt offolja? Megbánta? Törődik veled és a babával?


Terhes nőket sokszor megcsalnak, pont azért mert terhesek, s megváltoznak és a férfi szexelne és nem mindenkinek van önuralma.


Hogy hova menj? Az nehezebb ügy. Drágák az albérletek. Anyaotthont keress, ha kell. De ha sehova nem tudsz menni és nem albérletbe éltek, akkor valami minimális védelem lehet, hogy jár a baba miatt. De ezt nem javaslom kihasználni, mert felesleges feszültség lenne csak.

2021. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy csak most válaszolok, eddig nem néztem az oldalt.

Sejtettem. Nem tudom miből, vagy honnan jött, de éreztem (női megértés?). Ráadásul nem akart velem szexelni. Veszekedtünk egy piti dolog miatt és (nem tudom miért) rákérdeztem, hogy van-e valakije. Mondta, hogy van, nem is egy nő van, akivel megcsalt, viszont egy nő van, akivel viszonya volt.

2021. febr. 23. 10:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!