Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtátok megbocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok megbocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Van egy kisbabánk, megcsalt a párom. Én is hibás vagyok, hogy idáig jutottunk, nem mondom hogy nem. Az sem segít, ha azt mondjátok, hogy jobban meg kellett volna gondolni kinek szülök. Nem tudtam, hogy megcsal.


Őszintén szólva nem tudom, hogy mit tegyek. Fogalmam sincs a hogyan továbbról. Szüleimhez se nagyon költözhetek, barátokhoz meg nem hiszem, hogy beköltözhetnék pici babával. Nem tudok semmit csinálni, csak bőgök, mint egy rakás szerencsétlenség. Egyik percben még vele akarok maradni, a másikban meg tudnám folytani.


2021. febr. 23. 09:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Volt? S mit mondott, mit akar tőled? S te szereted?
2021. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Tőrödik a gyerekkel, veled?
2021. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Engem terhesen csalt meg. 1x. Válás lett a vége.

Nekem nem fogadja be a gyomrom ezt a tényt. Nem tudtam utána férfiként, szeretettel ránézni. Hiába szerettem elötte, hiába volt a mindenem, nekem ez 1x sem fér bele.

2021. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát aki a várandós párját megcsalja az egy alattomos sunyi féreg, nekem nem venné be a gyomrom, hogy megbocsássak neki. Persze, főzzek mossak rá, míg ő azzal volt elfoglalva, mit hazudjon, merre van, hogy másokba tudja mártogatni.
2021. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Na az ilyent tuti nem tudnám megbocsátani (nem is bocsátottam meg) Ha eléd állt volna, mert egyszer, csakis egyszer gyenge volt, és bevallja, meg látod, hogy őszintén megbánta, akkor talán. Bár a bizalmat elég nehéz visszanyerni.
2021. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%

Elmondom, én egyszer megbocsátottam. Nehéz volt, de szerettem. Terhes voltam. Utána ő lett a mintaferfi.

Aha, gondoltam én.

Mikor megszületett a fiunk ismét megcsalt, lebukott. Szakítás után jöttek elő a barátok, 14db nevet soroltak fel, akikkel kapcsolata volt a megbocsátasom után. 1év alatt durván. Mindezt úgy, hogy nekem az eg világon semmi fel sem tűnt, pedig az első eset után eleg gyanakvó voltam.

Így dobott ki egy 7éves kapcsolatot...

2021. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, én 16 év után jöttem rá, akkor már 3 éves "kapcsolata" volt mellettem. És még ezután is tagadott, hogy mindenki hazudik, csak ő a szent. Azután ugyanígy derültek ki, ezzel is lefeküdt, azzal is kikezdett, szóval sajnos van ilyen. Én is elváltam egy gyerekkel, de még mindig ő az áldozat, akit kisemmiztem, meg ilyenek.
2021. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%
Szóval több nő, biztos hogy nem bírnék vele maradni, lefeküdni vele ezek után, és ő sem téged akar ha ezt megtette és a szexet is hárította. Kapod a gyedet, gyerektartást, családit, abból simán kijössz,ha közös az ingatlan akkor feleztek,nem csak a szülők barátok a megoldás.
2021. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!