Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján keres szeretőt egy kapcsolatban élő nő?

Figyelt kérdés

Nők véleménye érdekelne.

Akinek van tapasztalata.



2021. jún. 6. 07:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Én azon akadok ki, hogy még én változtassak, meg teperjek, miközben ő tett tönkre mindent.

Amúgy meg - bár nem emiatt mentünk tönkre - akkor vett észre először igazán nőként, amikor rájött, hogy más pasi is van a képben. Na akkor bepótolta mindazt az udvarlást, meg bókot, amit 10 év alatt nem bírt összehozni soha. Annál jobbat nem is tehettem volna kettőnkért, mint hogy észrevettem végre más férfit. Más kérdés, hogy amikor én szerelmes leszek, onnan kezdve nincs visszaút.

2021. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%
19/ köszönöm az észrevételedet.
2021. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ez oda vissza van. És sajnos nálam a feleség nem vesz semmit észre.

Sőt

2021. jún. 10. 05:42
 24/26 anonim ***** válasza:
Mit nem vesz észre?
2021. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Konkrétan semmit. Évek óta semmi szex se más. Ezért keresgelek így 40hez közel.

Mert vágyom az érzékiség re, a szexre, a vágyakat megélni.

Ő nem.

2021. jún. 10. 12:06
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor csalja meg a pàrjàt valaki amikor elvész vmilyen okbòl a tisztelet. Amikor vki telebeszéli a nő fejét hogy Bèla egy senki.
2021. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!